2752
2734
دکتر هدیه قوامی عادل خودمم اردیبهشت انتقال انجام میدم میشش 

تعریفشو شنیدم یعنی تومطب آی وی اف انجام میده؟ 

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دکترساغرصالحپور رومیشناسید؟ 

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 
تقریبا تمام کسانی که پیشش می امدمد همون دفعه های اول نتیجه میگرفتند بهتره اگه الان باشند نوبت بگیرین ...

چه روزایی هستن؟ چطور نوبت بگیرم؟ 

تقریبا تمام کسانی که پیشش می امدمد همون دفعه های اول نتیجه میگرفتند بهتره اگه الان باشند نوبت بگیرین ...

درباره ی ناباروری نمیدونم ولی دوستم وخواهرش پیش اون میرفتن توبارداری

درباره ی ناباروری نمیدونم ولی دوستم وخواهرش پیش اون میرفتن توبارداری

دکتر قوام عادل که گفتین منظورم بود

دکتر قوام عادل که گفتین منظورم بود

دکتر قوامی منکه خودم پانکچر شدم جنینام بیمارستان بهمنه میخواستم ۱۷اسفند انتقال بدم بخاطر این ویروسه کنسل شد اردیبهشت انتقال میدم اونم تلفنشو از نت بگیر نوبت دهیش هم حصوریه یعنی روزی که میری میشینی نوبتت بشه ازدفعه ی بعد که وقت میگیری اکثرا تلفنو جواب نمیدن تلفن گویائه زنگ بزنی آدرس هم میگه همون تلفن گویا