2737
2739
عنوان

💫🌹 ختم زیارت آل یس + 1400 صلوات 🌹💫

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 984 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@بنر     عزیزم به نیتتون خوندم.ان شاالله به حق آقا امام زمان(عج) حاجتتون خیلی زود برآورد ...

سلام دوستات ممنون منم متقابلا هر روز ختم را انجام میدهم الهی همگیتون و هر عزیزی نوبتشونه حاجت روا باشید ببخشید دیر سرزدم بخاطر شروع کلاسای مجازی دانشگاه بود

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
2731
2740

@نگییین    

دوست مهربونم به نیتتون خوندم.ان شاالله به حق آقا امام زمان(عج) حاجتتون خیلی زود برآورده به خیر بشه و زندگیتون همیشه سرشار از سلامتی و برکت و خوشبختی و شادی باشه

🌸💕💚💜

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

@نگیییین   سلام عزيزم.به نيتت خوندم حاجتت روا انشالله❤❤

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

سلام دوستان امشب به نیت @نگیییین   زیارت آل یس خوندم انشااله حاجت روا بشید التماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

💐💐💐💐💐💐💐

بیست و چهارم فروردین : @mary_ryan2    

خواهر خوبم ، ان شاءالله با واسطه  امام زمان (عج) حاجت قلبی تون برآورده بخیر بشه ، الهی که از جمیع بلایا محفوظ و در امان باشید . ان شاءالله عاقبت بخیر و دلشاد بشید آمین یا رب العالمین

💖💖💖💖💖💖💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2706