2752
2734
عنوان

خانوم های خوشتیپ محجبه همه بیاین تو 2

| مشاهده متن کامل بحث + 145268 بازدید | 7377 پست
سلام مامی علی جون
بله که میشه
رو اون قلب قرمز کلیک کن تا به علاقه مندیهات اضافه بشه و اینجا رو گم نکنی
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
ای جاااااااااااااااااانم
وای الی چقدر دخملت خوردنیه
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاطی جون من عکس میخوام
چرا برات فرستادم که ندیدی؟
گاهی نه گریه آرامت می کند و نه خنده . . .
نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت . . .
آنجاست که باچشمانی خیس رو به آسمان میکنی و می گویی:
خدایا . . . !
تنها تو را دارم، تنهایم مگذار . . .
واقعا شما بامن دوست میشین چون من از شما بزرگترم
http://static.ninisite.com/files/users/107625/635514889607339900.JPG علی عسلی مامانی همایش شیرخواران حسینی اگه چشای نازتونو گرفت خاله جونا لایکش کنین مرسی
الی فقط نوشته بودی الآن یه کم تپلترم!
فکر کنم یادت رفت آدرسو کپی کنی
باشه عاطی جون بگرد پیدا کن
بله مامی علی جون باهاتون دوست میشیم
اتفاقاً خوبه یه بزرگتر بالا سرمون باشه تا یه وقت شیطونی نکنیم
2706