2733
2739

من مشکوک به مسمومیت بارداریم فشارمم ۱۶ رو ۹ هست یا ۱۵ رو ۹ .دکتر گفته تا چند روز دیگه صبر تا بشی ۳۴ هفته بعد زایمان کنی وزن بچه هم پایینه هفته ۳۰ وزنش ۱۸۰۰ مثبت منفی ۲۰۰ بوده که دکتر گفت وزن پایینه نوشته صدک ده درصد پایینه.دیگه سونو نرفتم ببینم چقد اضافه شده.به نظرتون ۳۴ هفته زایمان کنم بچه سالم میمونه تو دستگاه میره ؟ نمیدونم چیکار کنم 

عزیزم اون مثبت منفی ینی چی...؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

من۳۰ هفته سزارین شدم خداروشکر سالمه بچم 

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وزنش خیلی خوبه

من ۳۲ هقته ۱۸۰۰ بود

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2738

اگ لازم باشه میبرنش نباشه نه نگران نباش توکل به خدا

خدایانعمت سلامتی مبداءهمه نیازهاست وعاقبت بخیرے مقصدهمه نیازهاتورابه مهربانیت این دورا به تمامی دوستانم عطا فرماآمین😊

من۳۳هفته زایمان کردم دخملم۲۵۰۰بود..اصلا دستگا نرفت همون لحظه هم ک اوردنش تو بغلم سینمو قشنگ گرفت بچه زرنگیه😂 الان هشت ماهشه خداروشکر همه چیش خوبه..اصلا نگران نباش عزیزم

دختر من هفته ۳۲ وزنش ۱۵۰۰ بود رو صدک ۴۰ درصد  صدک ۱۰ درصد که iugr محسوب میشه

یعنی خوبه صدک ۱۰ درصد؟عزیزم شما چند وقت بچه تو دستگاه رفت اخه دکتر بهم گفت الان زایمان کنی یا بچه نمیمونه یا ۱ ماه میره تو دستگاه اب دورشم خیلی زیاده یعنی هنوز کوچیکه

2706