2737
2734

من نه خواهر دارم نه مادر درست حسابی و بدرد درددل بخور من به شوهرم گفتم چرا عکس زن لختارو نگا میکنی گفت ببخشید و دستم خورد و فلان خلاصه دروغ گفت منم گفتم دیگه بمن ربطی نداره هرکاری دوس دهری بکن ولی دروغ نگو به خاطره بچه هام میبخشمت و باهاش سرسنگینم اونم متقابلن سرسنگینه تا کم نیاره خدایی نکرده😒بعد ی فروشنده زن ی سال پیش واسه بوتیک اورده گفتم شوهر داره گف آره بچه نداره حالا من پیج دختررو پیدا کردم مجرده 23سالشه چند روز پیشم تولدش بود تم جغد کوچولو صولتی زده 😂بگذریم من با این دروغا چکار کنم😔

فك نكنم بشه كاريش كني

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه بار یه بوتیک زنانه بود از کنارش رد شدم دیدم اون دختری که جنسا رو نشون میده نشسته روبروی صاحب مغازه با هم گل میگن و میشنون. یجوری  روبروی هم بودن که نیم متر فاصلشون بود.

یادمه اون سال تابستون بود و ما زود رفته بودیم خرید.. پاساژ خلوت بود.

بگو کمک آقا بگیره یا خانم سن بالا..

زیر پوستی با پنبه سر ببر ..برو محل کار شوهرت جلو دختره یه جوری صلابت نشون بده خیالات بر نداره دختره ...

از روز اولم ازش متنفر بودم الانم حستم صد سال دیگه ام خواهم بود لباسام که تو خونه راحته محل کارم چند بار رفتم الان تقریبا 4 ماهه دیگه نرفتم و با این شرایط معلوم نیس دیگه کی برم

یه بار یه بوتیک زنانه بود از کنارش رد شدم دیدم اون دختری که جنسا رو نشون میده نشسته روبروی صاحب مغاز ...

نشد عزیز من پیدا نشد که نشد ی چیزی قبلن 4 5 سال پیش عکس ی دختررو تو گوشی شوهرم دیدم شبیه اونه انگار قیافه اونو یادم نیس

2738
نشد عزیز من پیدا نشد که نشد ی چیزی قبلن 4 5 سال پیش عکس ی دختررو تو گوشی شوهرم دیدم شبیه اونه انگار ...

والا عزیزم شوهرت ظاهرا یکمی زمینه ش رو داره دیگه تو موقعیتشم قرار بگیره نور علی نوره. اگر یجوری باشه بتونی یه نوبت در روز خودت بری تو مغازه عالی میشه.

سعی کن تو خونه براش کم نزاری... بعد باشگاه برو ب هیکلت برس ب خودتتتتتت برسسسسس  ... همه جوره ساپورتش کن نزار تشنه از خونه بیرون بره ک مبادا کسی دیگه نظرش رو جلب کنه..بدبینم نباش .. جواب میگیری

2706