2752
2734
عنوان

سوتی امروز منورفتن ابروم🤦‍♀️

555 بازدید | 17 پست

میخواستم برم بانک ملی نگاه نکردم ب اسمش ابی بود فقط دیدم بانک😂رفتم توگفتم میخوام قسط واریزکنم گفتن اینجاپول نمیگیریم گفتم خودتون زنگ زدین ازبانک ملی گفت اینجابانک صادرات😐

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نرید بانک تو این شرایط بابا

غیر حضوری بدید یا بذارید بعد عید

یا حواقل ماسک بزنید

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2731
نرید بانک تو این شرایط بابا غیر حضوری بدید یا بذارید بعد عید یا حواقل ماسک بزنید

اخه زنگ زدن پول توحساب نبود

اشکال نداره منم اون دفعه بجا اینکه برم پمپ بنزین رفتم پمپ گاز تو صف وایسادم حواسم نبود گفت اینجا گاز ...

پسربرگشت گفت ب کجاداریم میریم😂

کاش یه کم رعایت میکردن بیچاره کارمندای بانک چقدر کشته شدن 😔

تا الان 14 نفر...تو شعبه خیابون ما 2 نفر

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2706