2733
2739

چون حیاط و تراس نداریم فقط چندروز یبار با شوهرم و بچه م با ماشین رفتیم چندتا خیابون دور زدیم و برگشتیم خونه. یا وقتی همسرم میخواد خرید کنه ماروهم میبره تو ماشین میمونیم. بنظرتون اینکار ایرادی داره؟من خودمم باردارم. هروقت میریم عذاب وجدان میگیرم ولی ازون طرف احساس خفگی میکنم تو خونه😢

ماهم اینجوری هستیم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مام دقیقا همینجوریم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738
ماهم اینجوری هستیم

اینکار خطری نداره؟ همش نگران بچه مم😔 دلمم براش میسوزه. امروز رفتم براش پازل خریدم . اومدم خونه انقدر ضدعفونیش کردم ولی خیلی عذاب وجدان دارم. میگم چرا رفتم تو مغازه😢😢😢

اینکار خطری نداره؟ همش نگران بچه مم😔 دلمم براش میسوزه. امروز رفتم براش پازل خریدم . اومدم خونه انقد ...

منم بخاطر پسرم میریم با ماشین دوری میزنیم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
من اگه باردار بودم همینم نمیرفتم

😭انقدر که نگران بچه و شوهرمم نگران خودم نیستم. شوهرم مشکل ریه داره. دیگه میخوام خریدامو از عموسبزی فروش اینترنتی بگیرم. اعتماد ندارم بهشون ولی چاره ای نیس

2706