2733
2734
عنوان

اونایی که تو حدس زدن جنسیت نی نی واردن...بگین ماله من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 131740 بازدید | 146 پست
عکاسی تخصصی از کودکان در منزل همراه با قصه ای از کودک دلبندتان، برای اولین بار در تهران و ایران برای مشاهده نمونه قصه ها به لینک ها ی سایت مراجعه شودWWW.NINIPICS.COM
اتلیه تخصصی کودک همراه با شعر و قصه( ترجمه انگلیسی) برای اولین بار در تهران و ایران http://ninipics.blogfa.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس من اگه 28 سالگی باردارشم پسره

27 دختر
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2731
منم یه چیزی ته دلم میگه پسره.اما بعد از سلامتیش از خدا می خوام دخمل باشه.شوشوم اصلا از پسر بچه ها خوشش نمیاددددددددددددددددددد
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....
بچه ها شما از سن نینی تو سونو چیزی میدونین؟
من سن نی نی ام تو سونو از سن که با تاریخ پریودیم حساب میکنن کمتره.
این به جنسیتش ربطی داره؟
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....
بچه ها همون طور که از تیکرم مشخصه من هفته 7 و روز 1 هستم . ولی از دیروز ظهر دچار لکه بینی خیلی خفیف شدم. میشه گفت اگه الان باردار نبودم روزهای پریودیم بود. به نظر شما این لکه بینی خطرناک هست؟
یا رب نظر تو برنگردد
2706