2752
2734
عنوان

با شوهرم سرمادرش دعوام شد قهر کردم اومدم خونه مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 98 پست
خب دختر اینو زودتر میگفتی که تازه ازدواج کردی تو هنوز برا زندگیت ی قدمم برنداشتی بخدا  تو سیاس ...

مادرشوهرمن شوهرشو که دکتره ، بدون اینکه طلاق بگیرن ۱۶ ساله از خونه بیرون کرده 

بزا با مهربونی بیشتر با عشوه بیشتر شوهرت بفهمه مهربونتر از مامانش زنشه اون وقت که مث موم تو دستت تو اینکارو بکن اگ بازم بعد یکی دوساله دیدی همینه اون وقت قهر کن ن الان که یسال هم نیس ازدواج کردی توباید برا آرامش خودت حتی اون طفلک معصوم تو شکمت تمام راه هارو بری همه سعیت روبکنی شوهرت اروم کنی این ی بار و قهر کردی دیگ تکرار نکن برات بشه یه عادت که هرروز قهر کنی کسی که مادر میشه ازخودش باید بزنه فقط به فکر بچش بشه بچش بادندون نگه داره تو چطور تونستی اجازه بدی مامانت بگه بچت بذنیا اومد بیا ببرش تو چطور مادری هستی پس همینطور که مامانت نگران تو بخاطر تو کلی به شوهرت بدگفته چون بچشی توهم نگران بچه خودت باش مث مامانت باش برا بچت مادری کن

بعد از تو هیچکس تکرار تونخواهد بود مادرم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بزا با مهربونی بیشتر با عشوه بیشتر شوهرت بفهمه مهربونتر از مامانش زنشه اون وقت که مث موم تو دستت تو ...

شما درست میگی میدونم ولی وقتی شوهرم برمیگرده میگه نمیزارم تو به بچم شیر بدی ؟ خب مامانم میگه بیا بچتو ببر 

مادرشوهرمن شوهرشو که دکتره ، بدون اینکه طلاق بگیرن ۱۶ ساله از خونه بیرون کرده 

اون آدم حسابی نیس نزا رفتارای گندش روزندگی تو تاثیر بزاره آرامشت ازت بگیره ی همچین مادری خوشحال میشه از قهرکردن تو پس تو خوشحالش نکن هرچند بد باشه تو بامحکم بودنت حرصش دربیاد بزا بفهمه ازاون فتنه تر هم هس

2731
اون آدم حسابی نیس نزا رفتارای گندش روزندگی تو تاثیر بزاره آرامشت ازت بگیره ی همچین مادری خوشحال میشه ...

میدونی درست میگی ولی من زمانی میتونم دوباره افسار زندگیمو دستم بگیرم و به قول شما یه کاری کنم که مادرشوهرم خوشحال نباشه که شوهرم به اشتباه خودش پی ببره و بیاد دنبالم خیره سرم بارداری بهترین دوران زندگیه ی زنه

تو دعوا کردی من داغ کردم   

چون یاد روزای اول زندگی خودم میفتم اماالان اوضاع انقد آروم که نگووو فقط محکم وایسا سر جات بگو من زندگیم دوس دارم ب بچم هم شیر میدم کسیم جرات دخالت نداره ازهمین اول محکم وایسا پا حرفات اون وقت ببین هیچ نخاله ای نمیتونه حریف تو بشه تازه ازتم میترسم دقیقا کاری که من کردم همین بس امتحانش که ضرر نداره

تو دعوا کردی من داغ کردم     چون یاد روزای اول زندگی خودم میفتم اماالان اوضاع انقد آروم ...

موافقم ولی باید ببینم شوهرم کی میفهمه اونم اشتباه کرده کی میفهمه داره پدر میشه  و غرورشو بشکونه بیاد دنبالم فعلا که ۱۵ فروردین زایمانمه وقت سزارین دکتر بهم داده

موافقم ولی باید ببینم شوهرم کی میفهمه اونم اشتباه کرده کی میفهمه داره پدر میشه  و غرورشو بشکونه ...

ایشالله که مشکلت حل میشه عزیزم چن سالته بچه کجایی 

ایشالله که مشکلت حل میشه عزیزم چن سالته بچه کجایی  

ممنون ایشالله ، ۲۶ سالمه کارمند رسمی دولتم و لیسانس مدیریت  بچه  تهران محله افسریه ولی خونه خودم مهرشهر کرج