2737
2739

سلام عزیزان شبتون بخیر کسی ماشین اصلاح داره تواین اوضاع که نمیشه رفت آرایشگاه چه مارک ماشین بگیرم لطفا اونایی که اسفاده کردن از مزایا ومعایبش بگن واین که بعد یه مدت موهای صورتو زبروکلفت نمیکنه؟ شوهرم حساسه گفته  تحقیق کن یه خوبشو بگو اونو بگیرم درحد۵۰۰ تومن 

عزیزم من براوون دارم از همینا ک ماله اقایونه. ماله شوهرم بود دیگه استفاده نمیکرد. منم تیعه و سرشو نو خریدمو خودم استفاده میکنم. والا برای موقع های عجله ای بد نیست اما اره ضخیم میکنه حسابی. مثلا برای پشت لب خیلی خوبه. اگر تیز باشه خیلی سفید میکنه اما بعدش خیلی ضخیم میشه  و سیاه میشه وقتی یکم زیره موست درمیاد

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دیگه سعی کردم مو ضخیم هارو خودم بردارم. خیلی ریز ها ک ب چشم نمیان و پرزنو با اون میزنم سفیده سفید میشه

بند نمیتونم بندازم جون از دردش قش میکنم. با موچین یواش یواش برمیدارم خودم. یا تیع میزنم گاهی

آخه اونم شنیدم خیلی زودخراب میشه

شوهرم یکی دو سال استفاده کرد. حالام من مثلا هفته ای ی بار میزنم خراب نشده . تیغشم خیلی زود کند نشد