2733
2734
عنوان

ایده جالب عشقولانه وجذاب برا متفاوت شدن زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 500393 بازدید | 3000 پست
من میخوام اون روز سوپرایزی موهامو رنگ کنم، غذای خوشمزه و دسر هم درست کنم (مرغ شکم پر و دسر آلماتاتلیسی ولی هنوز تو کادوش موندم بودجمم کمه برای سوپرایززش هم مخوام دفترچه ی تشکر درست کنم.
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
هدیه مهم نیست سورپرایز مهمه - حتی یک شاخه گل یا کارت پستال هم میتونه هدیه باشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسی عزیزم. خونه ما هم حالا چندان فرقی نداره. خودم اصلا اهل تلویزیون نیستم. شوهرمم نه خیلی. عهه! همون موقع تو خصوصی بهت گفته بودم که! سه تا کوپن درست کرده بودم و هر سه تا رو با هم پیدا کرد هورام حالا شاید واسه مناسبتای بعدی ایده پرتره رو انجام دادم. واسه کلیپ هم چون روز خودشونه به نظر من بهتره فقط عکسای خودشون باشه. فکر کن من موهامو رنگ کنم. واقعا سورپرایز میشه. هدیه هم میخوام استخر بادی بخرم.سایزی که به حموممون بخوره قیمت گرفتم 300 بود.

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای🌸 دستمو بگیر نزار اشتباه برم جز در خونت تو بگو کجا برم، بی قرارتم ای همه قرار من، تو بی کسی هام عشق تو تبار من. 🌸 🌸 🌸     چه چیزی تو عمقه چشاته که من یک نگاهه تو رو به یه دنیا نمیدم، که بعد از تماشای چشمای تو از زمینو زمان عاشقانه بریدم...اومدی تا بره فصل دیوونگی ،شدی آرامش کل این زندگی، با تو هر ثانیه عاشقانست برام، آرزوهامو از کی به جز تو بخوام 🌸🌸🌸

زنبوری جون این مدت خیلی پسر خوبی بوده، دلم میخواد تمام تلاشمو بکنم تا خوشحالش کنم. یه کتاب هم هست به اسم پروژه ی شادی خودم هنوز ندیدمش فقط تعریفشو شنیدم برم ببینم اگه پیداش کردم و خوب بود اونو میخرم. از طرف پسرم هم یه وسیله ی ورزشی. انشاالله حلما جون راست میگی برای روز مرد بهتره عکسای خودشون باشه. شاید عکسای دونفره برای سالگرد ازدواج خوب باشه...... مگه همسرت علاقه نداره موهاتو رنگ کنی؟ یا تازگیا رنگ کردی؟ من چون میدونم دوست داره و خیلی وقته (دو سال) رنگ نکردم تقریبا مطمئنم خوشحال میشه مبل بادی هم خوبه ها
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
نه هورام جان. اصلا اجازه نمیده.

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای🌸 دستمو بگیر نزار اشتباه برم جز در خونت تو بگو کجا برم، بی قرارتم ای همه قرار من، تو بی کسی هام عشق تو تبار من. 🌸 🌸 🌸     چه چیزی تو عمقه چشاته که من یک نگاهه تو رو به یه دنیا نمیدم، که بعد از تماشای چشمای تو از زمینو زمان عاشقانه بریدم...اومدی تا بره فصل دیوونگی ،شدی آرامش کل این زندگی، با تو هر ثانیه عاشقانست برام، آرزوهامو از کی به جز تو بخوام 🌸🌸🌸

فردا روز مردِ!؟ دوم اردیبهشته خانومی.

من میخواستم عکس همسرمو بدم برام پازلش کنن جاییو بلدید که اینکارو کنن ممنون میشم ازتون
تا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مند کرده ای مسئولی....این جمله برا من جای تامل داشت شما هم بهش فکر کنید
من جایی رو نمیدونم دریا جان.

2706