2733
2739
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117285 بازدید | 1390 پست
سلام آقای دکتر مدتیه شدیدا دچار خارش سر شدم تا دو سه ساعت بعد از حمام خوبه ولی بعدش شروع میشه اگه برم بیرون و روسری سرم بکنم که دیگه هلاک میشم شامپو کتوکونازول هم مصرف میکنم فایده چندانی نداره راهکار دیگه ای نداره؟! باسپاس
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آقای دکتر...حدودا دوسالی هست که پشت پام دچار خشکی،پوسته پوسته ،وخارش شده که حتی گاهی شدیدا تاول میزنه و قرمز میشه.اول به اندازه یک سکه و با پوشیدن یک کفش شروع شد حالا به اندازه کف دست و هر دو پامه.آزمایش قارچ منفی شد.و کلوبتازول فقط تو طول درمان جواب میده.ممنون میشم راهنماییم کنین
باز یک سوال آیا قرص مولتی دیلی دوز کافی زینک و آهن رو داره یا اینکه با توجه به رشد کم مو و ناخنم و با وجود کم خونی لازمه از زینک و آهن هم به طور مجزا استفاده کنم؟ پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگذارم
2728
سلام آقای دکتر
ایاپرکاری تیرویید باعث کهیر میشه؟؟..من حدود سه ماهه شبها دست و پاهام کهیر میزنه

پرهیز غذایی هم دارم روزی دو عدد سیتریزین میخورم ولی هنوز خوب نشدم لطفا منو راهنمایی کنید
سلام....چند ماهی میشه که روی لب بالاییم یک خال کوچک سیاه زده....همسطح با لبم هست و اصلا برجسته نیست....انگار به اندازه نوک سوزن رو لبم لک شده....حتی رژ هم میزنم باز معلومه این سیاهی....به نظرتون ممکنه خطرناک باشه؟
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
2740
خانم پردیس اگه شما کم خونی دارید باید ابتدا نوع کم خونیتون تعیین بشه و مثلا اگه فقر آهن علت اونه دوز کافی آهن رو دریافت کنید میزان آهنی که در مکملها وجود دارد در حد دوز درمانی نبست
مامان ترمه
تیرگی زیر بغل علل مختلفی دارد اما در اکثر موارد سرشتی و ژنتیکی است .و بیشتر در افراد با اضافه وزن دیده میشود . در مواردیکه علت خاصی داشته باشد مثلا بیماری قارچی باید درمان بشه. اما موارد ارثی و سرشتی معمولا درمان موفقی نداره .بعضا از لیزر ها استفاده میشه. که نتایج متغیر است.
مامان ترمه
تیرگی زیر بغل علل مختلفی دارد اما در اکثر موارد سرشتی و ژنتیکی است .و بیشتر در افراد با اضافه وزن دیده میشود . در مواردیکه علت خاصی داشته باشد مثلا بیماری قارچی باید درمان بشه. اما موارد ارثی و سرشتی معمولا درمان موفقی نداره .بعضا از لیزر ها استفاده میشه. که نتایج متغیر است.
2706