2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب از همون متن پیامشونم میشه فهمید ویروسه . آخه مگه ایرانسله یا اپراتورهای دیگس که تبلیغ نت و اینارو بکنه چرا اینقد ساده اید

❤السلام علیک یا اباعبدالله علیه السلام❤ 🍁دخترآبانم🍁
از کجا بفهمیم هک شدیم یا نه

تو قسمت تنظیمات گوشی _قسمت برنامه ها دنبال برنامه ناشناس بگردید یا برنامه configApk و بعد حذف کن این اپ رو

ی صلوات می فرستی برام ....❤
2740
منم زدمش😰😰

اینجا گفته اگه پیامی برات اومد بهش توجه نکن 

منم زدم

پیام نیومد

حالا مثلا‌ ما کی هستیم که بخوایم هک شیم 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
ای وای من رولینک زدم ولی برام پیام نیومده

و قسمت تنظیمات گوشی _قسمت برنامه ها دنبال برنامه ناشناس بگردید یا برنامه configApk و بعد حذف کن این اپ رو

اینجا گفته اگه پیامی برات اومد بهش توجه نکن  منم زدم پیام نیومد حالا مثلا‌ ما کی هستیم که بخ ...

و قسمت تنظیمات گوشی _قسمت برنامه ها دنبال برنامه ناشناس بگردید یا برنامه configApk و بعد حذف کن این اپ رو

اینجا گفته اگه پیامی برات اومد بهش توجه نکن  منم زدم پیام میومد حالا مثلا‌ ما کی هستیم که بخ ...

این حرف کلیشه ای چیه همه میگن  کی هستیم یعنی چی؟ مگه حتما باید کس خاصی باشی یا اطلاعات مهمی داشته باشی؟  هک شدن فقط این نیست که حالا اگه عکسی چیزی تو گالری تون باشه برمیدارن یا شماره کارت و مخاطبین و این چیزا فقط همینام نیست گوشیتون ویروسی میشه و به مرور باتریش نابود میشه نرم افزار سیستمتون به هم میریزه عکساتون از بین میره فایلهاتون اکثرا ناقص میشه کلی ضرر به گوشی میرسونه و البته کار باگوشی رو هم سخت میکنه چون ممکنه مدام هنگ کنه یا سرعتش پایین بیاد زود باتری رو خالی کنه و ... و ... و  پس فقط قضیه ی اطلاعات مهم بردن از گوشی نیست که بگیم حالا انگار رییس جمهوریم یا کسی عکس مارو براچیشونه  الان اینقد پره که کسی عکس مارو میخواد چیکار  ولی میخوان و برمیدارن مطمعن باشین هستن یکسری آدم مریض که به کارشونم نمیاد ولی بازم برمیدارن 

❤السلام علیک یا اباعبدالله علیه السلام❤ 🍁دخترآبانم🍁
2706