2752
2734

سلام گلم من قبلا بارداری نا موفق داشتم و ۲۶ هفته زایمان زود رس کردم و نی نی خوشکم پر کشید

الانم باردارم هفته ۲۷ و ۵ روز هستم

هفته ۱۹ با سرویکس ۳۰ شکمی سرکلاژ شدم

هر هفته پرولوتون میزنم و استراحت نسبیم 

منم دقیقا احساس میکنم شکمم پایینه و تکون های نی نی م رو  تو واژنم حس میکنم نگران نباش خوب استراحت کن ان شاء الله خدا خودش بهمون کمک میکنه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم من قبلا بارداری نا موفق داشتم و ۲۶ هفته زایمان زود رس کردم و نی نی خوشکم پر کشید الانم بار ...

منم هر هفته میزنم شبا هم شیاف .....ولی یه دره که راه نیرم اون زیر سفت میشه انگار قلبم داره وایمیسه خیلی اوصاع بدیه

سرکلاژ شدین هر هفته آمپول میزنید و هر شب شیاف،دکترم به من آمپول نداد،گفت شیاف‌های هر شب بهتر از امپوله.

من با ۴ تا بارداری ناموفق . الان یک سرکلاژ شکمی. و دختری زیبا به نام لنا .معجزه ی خداوند بزرگ در زندگی من.
2731
منم هر هفته میزنم شبا هم شیاف .....ولی یه دره که راه نیرم اون زیر سفت میشه انگار قلبم داره وایمیسه خ ...

من هفته ۲۸ بستری شدم میخاستن زایمانم کنم اما انقد گریه کردم و مقاومت کردم نزاشتم 

شوهرم برگه زایمانو پاره کرد گفت نمیزارم 

فقط امام رضا و امام حسین دوتا بچه هامو نگه داشته تا الان 

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻
منم هر هفته میزنم شبا هم شیاف .....ولی یه دره که راه نیرم اون زیر سفت میشه انگار قلبم داره وایمیسه خ ...

منم دقیقا همینم تکون های نی نی خوبه؟

من امروز خیلی کم حسش کردم یه گروه خلوت تو تلگرام داریم خاستی بگو بهت لینک بدم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سرکلاژ شدین هر هفته آمپول میزنید و هر شب شیاف،دکترم به من آمپول نداد،گفت شیاف‌های هر شب بهتر از امپو ...

ننیدونم والا هم امپول هم شیاف ...کلا من داستانم پیچیده.وای واقعا خستم.

هفته ۲۸ که میتونی زایمان کنی مگه نمیشه

میشه عزیزم اما من از ترس داشتم سکته میکردم 

همون شب دوتا خانوم ۲۸  و ۳۰ هفته ای کنار من بودن زایمان کردن 

🙏🏻الهم صل علی محمد و آل محمد 🙏🏻