2737
2739
کاشکی قبل از استخاره میمودی اینجا نظر میخواستی عزیزم،چی بگم والله!!فکر نکنم کسی بتونه کمکت کنه،چون ما هیچکدوم در اصل و از نظر شرعی نمیتونیم کمکت کنیم، من از اصل با استخاره مخالفم،چون خیلی ازش میترسم ولی از نظر انسانی گرفتن جون یه موجود زنده اشتباهه،اگه خدا نمیخواست اصلا نمیداد تو کار خدا نباید دخالت کرد من تو همان نی نی سایت کلی تاپیک سقط دیدم که اخرش چه عذاب وجدان و افسردگی برا طرف وجود اورده،چیزی نیس جز پشیمونی از نظر شرعی نمیدونم واقعا!!!!!
چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اولا استخاره آداب و شرایط خودشو داره دوم آدم براکارحرام استخاره نمیکنه سوم باعرض معذرت خودکرده راتدبیرنیست شماکه نمیخواستیدعلاج واقعه روبایدقبل از وقوع انجام میدادین ببخشید قصدم نصیحت نبود ولی چون همچین تاپیکی زدی ونظرخواستی بهت گفتم دوستم
حرف زدن باکسی که منطق حالیش نیست مثل نصب کردن ویندوز روی چرتکست
2731
خواهش میکنم عزیزم هرکسی توزندگیش مشکلات خودشو داره سعی کن به مشکلاتت غلبه کنی و به مشکلاتت بگی من خدای بزرگی دارم توکل به خداکن انشالله که گره ازکارت بازمیشه عزیزم
2740
اتفاقا اینجوری براشون بهتره چون باهم بزرگ میشن و باهم خیلی دوستن من وخواهرمم باهم دوسال فاصله داریم برای هم می میریم فقط براشون کم نذاربه هردوشون یکسان برس میتونی شک نکن
سلام استخاره گرفتن شرایط زمان ومکان درست میخاد که ماها ایناشو بلد نیستیم استخاره شما هم برای کار گناه صحیح نیست هدیه خدا رو بذار رو تخم چشمت و ازش مراقبت کن بدها میبینی چقدر با ورود این بچه به خونت درهای رحمت و برکت خدا به خانوادت باز میشه به چشم دیدم که میگم
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
یه شماره میدم خانومه ،،فال می گیره اما تک نیتش رایگانه،،،،می خوای شماره میدم مطمین باش که پشیمون میشی09185285490
فال قهوه،تاروت،،ابجد،تک نیت،،فقط ۱۰۰۰۰"""بصورت تلفنی،شماره تماس09185285490
2706