2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا ک واقعی نباشه. بهم میگه شاید قراره من بمیرم بام ممکنه بدبخت شی

آهه ولش کن بابا 

دیگه نرو اگه قرار بود از آینده خبردار بشیم‌چرا خدا بهمون نگف؟

فکرتو مشغول کن ...!! بهش فک نکن 

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!
2731
آهه ولش کن بابا  دیگه نرو اگه قرار بود از آینده خبردار بشیم‌چرا خدا بهمون نگف؟ فکرتو مشغول کن ...

دقیقا هیچ خوب نیس ادم داغون میشه ی چیزی برخلاف خواستش بشنوه.از طرفی میگم شاید راست بگن ما بزور باهم بمونیم دست ببریم تو کارخدا.میترسم خیلی

2738
دقیقا هیچ خوب نیس ادم داغون میشه ی چیزی برخلاف خواستش بشنوه.از طرفی میگم شاید راست بگن ما بزور باهم ...

وای دست تو کار خدا نبرین..... 

عزیزم من به حکمت خدا اعتقاد خیلی زیادی دارم ♡ 

حتما حکمتی هس توش !! ان شاالله که یه فالگیر زر مف زن باشه

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!
اخه من خونوادمم مخالفن سرهمین رفت گرفت اینو بش گفتن.حالا موندم چیکارکنم

کاش نمیگرفتی ککه از همون اول انرژی منفی ندی منم خونوادم مخالف بودن خودم خواستم تاوانشم خودم دادم مطمئن باش خانوادت صلاحت میخوان  شوهر من خیلی عاشقم بود مثلا چی شد هیچی داریم جدا میشیم رو حرف مردا زیاد حساب نکن 

وای دست تو کار خدا نبرین.....  عزیزم من به حکمت خدا اعتقاد خیلی زیادی دارم ♡  حتما حکمتی ...

من نمیتونم ازش دل بکنم بااینکه خونوادمم مخالفن رابطمو باهاش ادامه دادم چون همیشه میگفتیم قسمت دست خودمونه حالا گیرکردم😔

کاش نمیگرفتی ککه از همون اول انرژی منفی ندی منم خونوادم مخالف بودن خودم خواستم تاوانشم خودم دادم مطم ...

متاسفم برات عزیزم.به همون علتی ک خونوادت مخالف بودن دارید جدا میشید؟

2706