2752
2734
من کسی زورم نکرد خودمم سنم کم بود فکر میکردم ازدواج خیلی خوبه بعدش سریع بچه دار شدم نمیدونم فکر چی م ...

شوهرت باز خوبه انسانه

شوهر من یه حیوان بود که خودشو مالک بی قید و شرط من میدونست اصلا نمیذاشت تا سر کوچه برم پامو بذارم تو کوچه دعوا کتک کاری و فوش دادن

میگفت دختر داشته باشم نمیذارم کلاس اول بیشتر بره چون دخترا کار خلاف میکنن تو مدرسه و دانشگاه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
دلیل نمیشه شماهم بقیه رو از ازدواج منصرف کنید 

ما منصرف نمیکنیم میگیم تو سن خودش به موقع ازدولج کنید هر چیزی زمان خودش رو داره نوجوونی نباید تو خونه شوهر هدر بره زندگی فقط رخت خواب نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه از زندگی خوب زور گفتنای مادرشوهر و شوهرش رو بگی اره زندگیش خوبه 

طوری نیست عزیزم اینا الان فقط روی خوب زندگی رو دیدن همون یه سال اولی که مثل ملکه ها زندگی میکنی .. یکی از دلیلای اینکه زود جبهه میگرن اینکه یه سری دیگه میان میگن اینایی زود ازدواج کردن فرهنگ ندارن خانواده ندارن سواد ندارن خب واقعا ادم بهش بر میخوره .. بعدشم من تو زندگیم هیچی کم ندارم شوهرم خوبه همه چی داره بچم سالمه ولی خودم ناراحتم که چرا بچگی نمیکنم 

🌹
شوهرت باز خوبه انسانه شوهر من یه حیوان بود که خودشو مالک بی قید و شرط من میدونست اصلا نمیذاشت تا سر ...

وای چه بد ..نه شوهر من کاریم نداره اتفاقا خوبه ولی من خودم ناراحتم چرا بچگی نکردم چزا نمیتونم راحت مثل دوستام ازاد باشم اگه سرکوچه بخوام برم بچم همرامه  حدااقل میتونستم تا 25سالگی راحت باشم.. الان طلاق گرفتی ؟

🌹
وای چه بد ..نه شوهر من کاریم نداره اتفاقا خوبه ولی من خودم ناراحتم چرا بچگی نکردم چزا نمیتونم راحت م ...

آره قرار بود همین روزا حکم طلاقم بیاد که به خاطر کردنا سامانه طلاق بسته شد رقت برای اردیبهشت

آره قرار بود همین روزا حکم طلاقم بیاد که به خاطر کردنا سامانه طلاق بسته شد رقت برای اردیبهشت

انشاالله از حالا روی خوب زندگی رو میبینی  اگه شرایطشو داری سریع اقدام کن برای درس خوندن .. بچه هم داری؟

🌹
انشاالله از حالا روی خوب زندگی رو میبینی  اگه شرایطشو داری سریع اقدام کن برای درس خوندن .. بچه ...

بچه ندارم بله درس میخونم