2733
2734

تو این چند وقت انقدر تاپیک دیدم دختر 15 ساله ازدواج کرده مشکل داره تو زندگیش چرا چون بی تجربه است و بالغ نیست .یا اونهایی که با خانواده شوهر زنذگی میکنن از اول شرط بزارین جدا باشین اگر بعد از عقد زدن زیرش عروسی رو عقب بندازید تا خونه بگیره حتی 30 متری .سر منشا خیلی اختلافات همین چیزهاست 100 سال هم بگذره کینه پابرجاست از کسی ایمو بشنوید که مادر و خواهرش کشیدن.

از کارهام دیدن کنیدdonyaienoghteha@

با هردو موافقم شديد

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهرم شوهر احمقش بعد ۸سال جداش نمیکنم براش کبابم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2740

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔

بلاخره گاهی شرایطی پیش میاد ادم مجبوره زندگی کنه 

شکی نیست مستقل بودن بهتره چه از خانواده خودت چه همسرم 

ولی من چهار سال زندگی کردم راضی بودم دستشون درد نکنه بهمون خونه دادن

یه پولی پس انداز کردیم

خواهرم هشت سال زندگی کرد اونم مشکلی نداشت

2706