2737
2734
عنوان

کیک روز مر من😍عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 22 پست
دستورشو میذاری

۴ تا تخم مرغ الیوان (شیر یا گلاب یا اب پرتقال ،ماست..)یکلیوان شکر دولیوان ارد کیک دوقاق مربا خوری بکینک پودر روشم گاناش شکلات سیاه با خامه اون قلباشم فقط شکلات سیاهه اب کردم قلب درس کردم

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم کیک من

خیلی خوشکله نوش جان

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
2728
دستورشو خواهرم داد طبق معمول درست نکردم ایندفعه خواستم اونو درست کنم آخه اونم از خواهر شوهرش گرفته ب ...

هیچ موقع اولین هارو برای مواقع مهم درس ککن من اینجوری همیشه گند میزنم

مرسی عزیزم ،درجه فر و مدت زمان پختش هم بگو بی زحمت

من ماکرویودارم عزیزم روی منو خودکار میزارم

2740