2733
2739
نمیدونم تازه چهارشنبه وقت سونو دارم، برا شما سونو تاریخ زایمان کی زده؟

اخه ادم خودش میفهمه من دقیق سرش حس میکنم تو پهلو راستم من تاریخ زایمان طبیعیم 13اردیبهشته

شد شد نشد به درک😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید..من‌ ۴ بهمن ماه پریود شدم معمولا پریودیم ۷روزه س..الان‌ ۱۷ اسفندیم و من پریود نشدم چندروز پیش بی بی چک زدم منفی بود ولی خیلی ترشح بی رنگ و رقیق و بدون بو دارم در حدی که لباس زیرم خیس میشه و همش فکر‌میکنم‌پریود شدم‌اما میبینم‌ترشح سفید رنگه و گاهی تهوع خیلی کمی دارم بنظرتون باردارم و دوباره بی بی چک بزنم؟؟

من فردا وارد سی و سه میشم برم فردا میام😅

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
اخه ادم خودش میفهمه من دقیق سرش حس میکنم تو پهلو راستم من تاریخ زایمان طبیعیم 13اردیبهشته

من نمیفهمم ، تاریخ منم نه اردیبهشت زده

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2740
نمیدونم چه حسیه نمیدونم تو این شرایط ناراحت باشم یا خوشحال

خوشحال باش و خودتو نی نیتو به خدا بسپار و لذت ببر

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
خخخخ نرو کلم دوروز بینمونه

البته زایمان من هم ۱۴ اردیبهشته ۱ روز دیرتر از شمام

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خدا خودش بهمون رحم کنه از این کرونا سالم دربریم

خدا بزرگه عزیزم از خودت فقط حسابی مراقبت کن انشاالله تا اون موقع کرونا کنترل میشه

اره باهم مشغول بودیم خخخ شوخیذکردم نارحتنشو بچت سفالیک شده یا ن؟

نه عزیزم‌ناراحت چرا

۲۷ هفته و ۳ روز سفالیک بود الان رو نمیدونم نرفتم سونو

چرا گلم علائمت چیه من فقط سنگینی خیلی اذیتم میکنه بچمم عرضیه فشار میاره ب معدم  و دنده هام تو چ ...

هم سنگیمی هم سفت شدن شکمم اذیت میکنه سختم میشه نفس کشیدن....درد پشت سینه دارم نمیتونم زیاد بشینم باید دراز بکشم ورم هم دارم بعلاوه درد پاها 😶لگداشم محکم شدن این دو روزه محکم میزنه ب دنده هام فشار میاره 

خدایا شکرت💕
2706