2733
2734
سلام منم ماه دو بودم خواب نی نی مو دیدم . احساس میکردم دختره اما نزدیک که رفتم دیدم پسره.. رو مچ بندشم اسم و فامیلیشو کامل نوشاه بودن.. خوابم درست درومد و اسمشم همون که تو خواب بود میذاریم
خدایا اگه صلاحه تا وقتی نی نی م به دنیا میاد یه نی نی هم بذار تو دل دوستم که خوشحال بشه :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندروز پیش خاب دیدم دارم دنبال اسم دختر میگردم دقیقا هم به همین کوثرجونم رسیدم هنوز جنسیت نینیم معلوم نشده اما حالا مظمئنم ک دخمله خداروشکررررررر
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**
منم سر دخترم اولم همش خواب پسر میدیدم ...... هم خودم هم شوشو ................. سر دومی که الان باردا ...

مامان اتنا 🤤

این پست شماست مگه بچه دومو حامله بودی🤤😲

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
2728

سلام.من سر پسرم که باردار بودم خواب دیدم یه جایی دارن علمهای حضرت ابوالفضل (ع) رو میبرن منم بهشون نگاه میکردم و دستم رو گذاشتم روی شکمم به آقا ابوالفضل گفتم آقا نیت میکنم اگه بچه ام پسر بود و سالم بود اسمش رو بزارم ابوالفضل.  همین هم شد الان پسرم (آقا ابو الفضل) نزدیک ۴ سالشه. خدا بچه های همه مون  رو واسمون حفظ کنه..‌😊

2740

من سر دخترم همش خواب پسر میدیدم گردو هلو انگور توت فرنگی تو خواب میخوردم 

سر بارداری دومم خواب طلا میبینم زرآلو و انگورم دیدم ولی نمیخورم اصلا دیشبم خواب دیدم ی پسر ک تو فامیلمون اسمش علی اصغره ی لباس آوورد بهم داد گفت برا پسر شماست منم نیت کردم پسر شد بزارم اسمشو علی اصغر 

ب نظر من ب خواب ربطی نداره 

2706