2733
2734
عنوان

من مجبورم فردا برم فروشگاه خرید کنم ،میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 24 پست
باشه بنظرتون نمیگیرم اگه برم ؟ای خدااا 

نگران نباش. 

اومدی خونه لباساتو در بیار بنداز ماشین لباسشویی

دستاتو بشور بعد همه چیو ضدعفونی کن دوباره دستاتو بشور

یه اسپری وایتکس هم درست کن بزن به در و دیوار و هر جا که به فکرت رسید

اسپری الکل هم برای رو فرش و لباس و پارچه و اینا 

گوشیتو و کلید و اینا رو ضدعفونی کن 

ماشین اگه میبریم داخلش اسپری الکل کن فرمون و اینا رو وایتکس بزن دسته در ها رو وایتکس بزن 

از دستکش هم حتما استفاده کن 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میوه سبزی شسته بشن زود خراب میشن که😟

عیبی نداره بشور . من میریزم تو یه ظرف بزرگ سرکه و نمک میزنم . البته فبلشم با مایع ظرفشویی میشورم . خشک ک شد بریز تو جامیوه  ای یخچال . خراب شه بهتره تا مریض بشیم

عیبی نداره بشور . من میریزم تو یه ظرف بزرگ سرکه و نمک میزنم . البته فبلشم با مایع ظرفشویی میشورم . خ ...

من نمیشورم کیسه های بیرونو میندازم دور میذارمشون تو کیسه های نو گره میزنم میذارم تو یخچال 

موقع استفاده میشورم

بچها تا بحثش هست من یه چیزی خدمتتون بگم

بچها من کلیپی دیدم ک واقعا ترسیدم 

خدا نکنه آدمی با ذهنیت خرچنگی کرونا بگیره

بچها حالا اگ ب هر دلیلی کار ضروری داشتین تو خیابون دیدین یکی داره جلب توجه میکنه به هیییییچ عنوان سمنش نرین و خیلی سریع ازونجا فاصله بگیرین

کلیپی ک من دیدم زنی بود با افکار خرچنگی خودش کرونا گرفته بود نشسته بود زمینو میبوسید واس جلب توجه 

وقتی چند نفر دورش جمع شدن اول باهاشون دعوا کرد بعد تف انداخت روشون بعد سریع باهاشون دست داد ونکم میخواست باهاشون روبوسی کنه 

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 

من یه سینی بزرگ دارم هر چی میخرم از درخونه میارم داخل میزارم تو اون سینی . بعدش تمام چیزای بسته بندی رو میشورم . حتی کره رو هم شستم . یه دستمال گذاشتم کنار ظرفشویی مایع ظرفشویی میزنم جنسارو میشورم . چیزای دیگه مثل نون هم گرم میکنم . چاره چیه نمیشه خرید نرفت . بالاخره بایدملزومات مصرفی رو بخریم دیگه