2737
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126401 بازدید | 14043 پست
سلام عزیزم برام درخواست دوستی بفرست شمارت رو اگه دوست داری بفرست ببرمت گروه سقط مکرر ت ل گ ر ا م اون ...

سلام عزیزم میشه منم اد کنی؟منم سقط داشتم 

این ایدی تلگرامه Sahar3219

دلـــم نے نے میخــواد😘😍خیلے برام دعا کنـــید😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا جان من تل گرام ندارم.گوشیم قدیمیه عزیزم من پردینازول روزی 2تا 5میلی تا 45 روز تو بارداری هم فقط ...

سلام خانوم من ازمایش cd ۵۶ رو بعد یک بار انتقال منفی دادم 

جوابش باید بین ۳ تا ۱۵ باشه برا من ۱۶.۲۸ ازهمه ی سی دی ها فقط این رو دکتر نوشته و بقیه چیزها که مدبوط به انعقادی بود و تو رنج بودن به نظرتون قرص لازمه یا سرم 

کاش باشین جوابمو بدین 

2731
سلام دوستان منم یه روز تک تک این صفحاتومیخوندم وناامید بودم حتی گفته بودن رحم اجاره کن تخمک اهدایی ب ...

سللم عزیزم دکتر رزاقی بهتون سرم ای وی ای جی دادن ؟؟ یه فقط هپارین؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام عزیزم آزمایش ایمنی و انعقادی دادم مشکلم رو ایمنی و انعقادی تشخیص داد هیستروسکوپی شدم قوس رحم دا ...

عزیزدلم چقد خوب که نتیجه بخش بود زحملتتون...سرم رو ۲۰گرم چند میگرفتین؟؟ازخد یا با بیمه؟؟ممنون میشم جواب بدین

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام دوستان من ۲تاسقط داشتم الان باردارم توهفته۷ام احساس میکنم قلب جنینم تشکیل نشده

ااااا از این احساسا نکن .توکل بخدا انشالله که قلبشم تشکیل شده

2738
سلام خانوم من ازمایش cd ۵۶ رو بعد یک بار انتقال منفی دادم  جوابش باید بین ۳ تا ۱۵ باشه برا من ...

سلام مال منم زیاد بود چندین دکتر رفتم و همشون گفتن ما تا چند ماه پیش سرم و قرص تجویز میکردیم ولی دیگه تو کل دنیا منسوخ شده به خاطر عوارض زیاد و تاثیر نداشتنش.گفت الان تو المان و گشورهای دیگه سرم کلا تولید میشه فقط ایرانیش هست که خیلی عوارض داره به من ندادن.الان فقط امپول انوکسان و اسپرین میخورم.شیافم ندادن

سلام مال منم زیاد بود چندین دکتر رفتم و همشون گفتن ما تا چند ماه پیش سرم و قرص تجویز میکردیم ولی دیگ ...

منم رفتم دکتر آزمایشمو دید

کلی سوال راجب بیماریهای خودایمنی ازم کرد من هیچ کدوم رو خب نداشتم 

گف گاهی اوقات عددش بالا میره ولی اگه خیلی بالا باشه ما توجه میکنیم بهش برا شما بالا نیست و این که متغیر و با توجه به بیماریهایی که پرسیدم و هیچکدوم رو نداری 

هیچی نداد 

گف الان دوباره آز بدی یه عدد دیگست 

البته خودم دارم قرص ژل رویال میخورم میگن سیستم ایمنی رو تنظیم میکنه کارکردشو 

آره منم شنیدم داروهاش خیلی عوارض داره 

و البته بعضی دکتر ها هم کلا ایمنی رو قبول ندارن میگن متغیره و باعث پس زدن جنین نمیشه والا نمیدونم 

سلام مال منم زیاد بود چندین دکتر رفتم و همشون گفتن ما تا چند ماه پیش سرم و قرص تجویز میکردیم ولی دیگ ...

ولی من این رو متوجه نمیشم اگه بالا باشه و ما هر بار میکرو کنیم نگیره خب چکار کنیم پس ؟؟ 

برا شما عددش چند بود ،؟ 

2706