2737
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126363 بازدید | 14043 پست
صنم جان اخرین سقطم دو هفته پیش بود دکترم گفت باید دوباره سعی کنم اما من خسته شدم اما میخوام من هم شانسم رو امتحان کنم و به یکی از این کلینیک های تخصصی برم هرچند دکتر خودم هم تو مرکز ای وی اف بیمارستان پارسیان کار می کنه اما خوب میگه من و شوهرم هیچ مشکلی نداریم اما خدا داره اذیت میکنه و من متنفرم از این که کارهایی که از دانشمون خارجه به نیروی مافوق بشری نسبت میدیم راستش از بارداری بعدی میترسم متاسفانه جنین 22 هفته ایم رو سال قبل به خاطر نفهمی یه دکتر که متوجه نشده بود سر جنین به سمت دهانه رحمه از دست دادم دکتر توی کمیسیون پزشکی بهم گفت اگه دهانه رحم رو برام میدوخت مشکلی نبود اما امان از این دکتر های ...... من خودم پرستاری خوندم و این دکتر های کیلویی رو خوب میشناسم اما چه فایده ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من هم اسفند 87 سقط داشتم تو هفته 6 الان 4 ماه دارم قرص پردنیزولون میخورم شماها هم میخورید عوارضش میدونید چیه؟؟؟؟؟ خطر نداره دائم بخوریم................. البته من همه چیز رو سپردم به خدای بزرگ بعد هم به خود پاکروش
سلام
ممنون گیتا جونم امیدوارم به زودی یه نی نی ناز و صحیح و سالم بیاد توی دلت.....
نجمه جان خیلی متاسفم انشالله که دیگه این تجربه ی تلخ برات تکرار نمیشه .
عسل جون دکتر به من فقط اسپرین و اسید فولیک داده علت سقط تو رو چی تشخیص داده که بهت پردنیزولون داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
عسل و رویا جون
منم خیلی وقته دارم پردنیزولون میخورم ...... حدود 5 ، 6 ماهه ! دکتر پاکروش تجویز کرده .......
حالا داروهام داره تموم میشه. هر وقت رفتم پیشش می پرسم ببینم دائم بخوریم ضرر نداره.
رویا جون فکر نکنم تجویز پردنیزولون به علت سقط ارتباطی داشته باشه. حتی بعضی ها که سقط نداشتند دکتر بهشون داده. حتما یه چیزی هست ما نمی دونیم. پس معلومه هنوز مونده تا "تخصص زنان"مون رو بگیریم ههههههه
در زندگی فهمیده ام افراد با من آنگونه رفتار میکنند که من به آن ها اجازه می دهم
گیتا جون من متاسفم امیدوارم دیگه از این مشکلات برا ت پیش نیاد اما می دونی که دادن هپارین و اسپرین و ...برای دکترها فقط تیری تو تاریکیه خیلی ناراحت نباش ممکنه با زدن هپارین هم باز مشکل پیش بیاد همینطوری که برای من پیش بیاد عسل عزیز پردنیزولون یه داروی کورتونی و عارضه اصلیش چاقیه البته تو دوزهای بالا اما یه اثر خوب هم داره و اون شفافیت پوسته همه داروهایی که ما مصرف میکنیم باعث میشه سیستم ایمنی بدن ضعیف بشه و قادر نباشه جنین رو دفع کنه البته هیچکدوم اثبات نشده و فقط بدرد کسانی میخوره که بدنشون به خاطر یه اشتباه جنین رو ماده خارجی تصور میکنه و اونو دفع میکنه اینها رو گفتم که به این داروها به چشم معجزه نگاه نکننین

زمانی که تو دانشگاه این ها رو میخوندم هیچ وقت فکر نمی کردم برای خودم اتفاق بیافته امیدوارم خدا اونقدر بهمون قدرت بده که از نظر روحی دچار تزلزل نشیم من که بریدم
2740
سلام اگه اشتباه نکنم خانم سوما 2 سقط داشتن و همسرشون واریکوسل عمل کردن....من هم الان در همین شرایط تصمیم گیری هستم.....سوما جون اگه جوابمو بدی ممنون می شم من فقط یک سقط داشتم که علت رو واریکوسل تشخیص دادن...آیا واقعا باعمل دیگه این مشکل حل نمی شه؟
Lilypie First Birthday tickers
سلام اگه اشتباه نکنم خانم سوما 2 سقط داشتن و همسرشون واریکوسل عمل کردن....من هم الان در همین شرایط تصمیم گیری هستم.....سوما جون اگه جوابمو بدی ممنون می شم من فقط یک سقط داشتم که علت رو واریکوسل تشخیص دادن...آیا واقعا باعمل دیگه این مشکل حل می شه؟ یا ربطی به سقط نداره ؟ هر کی یه چیزی میگه دارم قاط می زنم دیگع
Lilypie First Birthday tickers
زهرا جان امیدوارم بقیه راهم با سلامتی بری عزیزم دلیله سقطلات تو تو ابن سینا از روی ازمایش گفتن یا همینجوری حدسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرد نیزولونو کی مصرف میکردی ایا بعدش سقط داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
زهرا جون خوشحالم که حال هر دوتون خوبه عزیزم ویار هم یکی از علائم خوب بارداریه که تا زمانی که نی نی تکون نمیخوره و نمیتونی حسش کنی با داشتن ویار خیالت راحت میشه نی نی حالش خوبه انشالله کم کم ویارت هم بهتر میشه و لذت بارداری رو کاملا حس میکنی و نه ماه رو به سلامت پشت سر میزاری عزیزم برای منم دعا کن .
مارال جون بالاخره چه تصمیمی گرفتی ؟؟؟؟؟؟ امیدوارم به زودی یه نی نی ناز و سالم بیاد توی دلت.......
سلام شیما جان ؛ شما چند بار سقط داشتی ، چند وقته تحت نظر پاک روش هستی، من وقتی این قرص رو میخورم بی خوابی میزنه به سرم و تا صبح صد بار میپرم . آیا این علائم هم برای شما صدق میکنه.................... راستی تری گلیسرید و کلسترول شما پایین هست؟؟؟؟؟
سلام خانم ها
من شوشو چهارشنبه عمل داشت. سه ساعت و نیم طول کشید و حالا باید منتظر نتیجه اش باشیم. نیکا جان نمی دونم دقیقا واریکوسل دلیل سقط های من بود یانه؟ چون من مجموعه مشکلات را داشتم. من سه بار سقط داشتم که دوبارش قلب تشکیل شده بود و این آخری قلب هم نداشت و نتیجه آزمایش اسپرم باعث شد شوشو سونوگرافی بره و بعد هم عمل کرد. سقط در بارداری اول خیلی شایع است. ولی اینکه دلیلش واریکوسل باشه باید مطئن باشی. دکتر من برای بارداری بعدی عمل شوشو+ هپارین و آسپرین+ ای یو ای را پیشنهاد کرده یعنی مجموع عواملی که باعث شده من سه بار سقط کنم.
تو هم بهتره حتما با دکتر مشورت کنی. نتیجه آزمایش اسپرم و همینطور اینکه واریکوسل درجه چند هست خیلی مهمه.
بی خبر نذار منو.
زهرا جان خیلی مواظب خودت و نی نی باش. اولین مامان این تایپیک باید به بقیه هم انرژی بده.
مارال جان نتیجه چی شد؟
رویا جان نتیجه این ماه چی شد؟
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ...چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که می گوید باش پس [بی درنگ] موجود میشود
راستی بچه ها چند ماه بعد از عمل من میتونم دوباره باردار بشم. دکترم میگه سه ماه ولی بعضی بچه ها اینجا تا یک سال هم صبر کردند. من چکار کنم به نظر شما؟
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ...چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که می گوید باش پس [بی درنگ] موجود میشود
2706