2733
2734
عنوان

تشکر از خدا (هرکی میخواد بیاد تو برای تشکر)هرچند لازم نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 14776 بازدید | 248 پست
خدایا بابت سلامتی عشق همسر خوب مادر و پدر عالی و همه ی چیزهایی که بهم دادی ممنونتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتممممممممممم
خدایا حکمت و نعمتت را شکر،کمکم کن تا برای نازنین دخترم مادری لایق و توانا باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا جونم مرسی بخاطرن دختر گلی که تو وجودم داره رشد میکنه عاشقتم مرسی که هوامونو داری
خدای مهربونم بابت بهترین صدایی که تو عمرم شنیدم صدای قلب کوچولوم ازت ممنونم انشالا دامن همه منتظرا سبز شه یاامام غریب کوچولومو به تو سپردم
خدای مهربونم بخاطر هر آنچه که صلاح دونستی و بهم عطا کردی و هر آنچه که حکمت دونستی و بهم عطا نکردی هزارااااان بار شکررررت
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375