2737
2734

سلام

تاپیکم واسه آرامش بیشتر خودمو همه اونایی که مثل من منتظر استجابت دعاشونن

تکراریه و کلی تاپیک دیگه واسه دعا و نذر هست ولی لطفا بیاین اینجا هر دعا و نذری بلدین خصوصا نذر ( سفره نذری ، غذای نذری، لقمه نذری و هر نذری که بلدید) دعا و چله و ختم و نماز هایی که بلدید اینجا بگید .. خصوصا اونایی که مادربزرگا بلدن بهتون گفتن یا سینه به سینه نقل شده از قدیم

فقط لطفا از کاربرایی که پست میزارن حاجتشون چی بود نپرسید شاید معذب باشن حالا به هر دلیلی مثل خود من

اینکه اینجا بنویسین برام ارتباطی که اینجا باهاشون دارم خواهرا به دلم لیشتر میشینه تا بخوام تاپیکای گذشته رو بگردم یا لینک بزارین که مثلا برم بخونم.. دلم میخواد همینجا باهاتون در ارتباط باشم

با احترام از کاربرایی که به موضوع عنوان شده تاپیک اعتقاد ندارن خواهش میکنم اینجا پست نزارن البته بازم میگم محترمانه خواهش میکنم

لطفا هرکی هم براش ممکنه یه صلودت واسه حاجت دلم بفرسته😔

منتظر پیاماتونم نی نی سایتی های گل🌸

اشکانم یه جور عاشقتم که انگار این دنیا تنها همین یک مرد را دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هروقت نذر کردم که فلان کارم درست بشه یه مقدار گندم میبرم مزار شهدا میپاشم نذرم براورده شده. امتحا ...

چه نذر قشنگی ممنون خواهرجون💖

پبش شرط هر نذر و ختم و دعا اینه: استغفرالله ربی و اتوب الیه استغفار خیلی مهمه خودش به تنهایی حاجت ...

ممنون 🌸

عزیزم برای حاجت دلت صلوات فرستادم...

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها به عددما احاط بهی علمک

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2738
عزیزم برای حاجت دلت صلوات فرستادم... اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها ...

ممنون از دل مهربونت💗

برای براورده شدن حاجت شمام پنج تا صلوات میفرستم. عزیزمی اجی مهربون

فدات بشم که دلت انقدر مهربونه ممنون خواهرجون💓💖

یبار یکجا ۴۰تا حدیث کسا خوندم با وضو رو ب قبله سرِسجاده بدون اینکه باکسی حرف بزنم  ی لیوان آبم گذاشتم کنارم ک گلوم خشک میشد میخوردم....تو همون ۲ ۳ روز بطور خییییییییلی جالبی حاجت روا شدم

یبار دیگم برا ی حاجتی زیارت عاشورای آیت‌الله حقشناس خوندم...توووووووووپ بود خیلی حال داد بهم این چله

خدا نصیب همتون کنه

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
سلام دوست عزیز،من حاجت هام رو همیشه نذر خانم رقیه خاتون میکنم که به عدد سن اشون جشن مولودی بگیرم که ...

سلام

چه نذر قشنگی . یه جورایی آرامش دله 

عدد سنشون منظورت سه تا جشن مولودیه؟؟

2706