2733
2734
عنوان

آهای اونایی که شوهر کردید؟😎

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 50 پست

قطعا همسرم رو انتخاب میکنم

همسایمون بود سه چهار سال قبل ازدواجمون منو زیر نظر داشته و به صورت سنتی اومدن خواستگاری

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پای انتخابتون وایسید
نمیدونید چه حالِ خوشیِ دیدن رابطه هایی که ادامه پیدا میکنن و هر روز پر شور تر از دیروز جلوه میکنن... آدمیزاد به عشق و امید زندست!
اینکه میگن تنهایی آخرِ خوشیه یه دروغ محضِ. باورش نکنید... اینکه دلت بگیره کسی باشه...
اینکه چشات گریون بشه کسی باشه... نگاهت بی فروغ بشه کسی باشه... تنت بسوزه تو تب کسی باشه... دلت بلرزه از غم کسی باشه... بترسی از تاریکی و وحشت کنی از بی کسی یه نفر باشه... پر کردن جای تمومِ این لحظه های زندگی بدون یه یار که بمونه به دلت... که راه بیاد با بی قراریات... با خستگی هات... با غر زدنات... با حساس بودن هات... کار تنهایی یا هر چیز دیگه ای نیست... مرد میخواد بمونی پای نگاه کسی
و دلش رو بند کنی به دلت... یادمه یه روز یه نفر ازم پرسید
فکر میکنی تا کی بتونی عاشقش بمونی
و دوستش داشته باشی؟؟! اون موقع خودمم رفتم توی فکر... ولی حالا میدونم.. با قطعیت... با اطمینان.. با شجاعت... با فریاد... که میمونم باهاش
... چون زندگی توی چشماش
... توی دستاش... توی آغوشش
... توی نگاهش خلاصه شده
... آدمیزاد هم که بدون زندگی زنده نیست❤️

2731
2740

هزار بارم برگردم عقب بازم نامزدمو انتخاب میکنم😍♥️

مامانامون باهم دوست لودن ماهم از اون طریق دوست شدیم بعدش ازدواج کردیم😁😍

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
هزار بارم برگردم عقب بازم نامزدمو انتخاب میکنم😍♥️ مامانامون باهم دوست لودن ماهم از اون طریق دوست ش ...

چقدعالی😍

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
2706