2733
2739
عنوان

خانوم‌های بابلی لطفا بیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 5153 بازدید | 120 پست
نه شیسا جون گفتم که بابلیم ولی تهران زندگی میکنم بعد ازدواج اومدم اینجا خیر سرم... خیلی دلم میخواد الان بابل باشم ... سونیا فداکاری کن بزار من با شیسا جامو عوض شه
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا؟! گفتن اخلاقش خشکه؟! من دوس دارم پیشه یه دکتر مهربون برم که هی بهم انرژی مثبت بده... من از بارداری میترسم مخصوصا اینکه مشکلاتم زیاده ولی ...... میگم اگه الان اقدام نکنم شاید تنبلی رحم بگیرمو نشه هرکی میبینتم میگه اشتباه اونارو انجام ندم زودتر اقدام کنم یه مثاله مازندرانی دیر بوه درو بونه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
2740
دکتر خوشبختم که خیییییییییییلی تعریفشو شنیدم اصلا تو بابل معروفه ولی مرده اوووووووووووق بهار و سونیا خو شمام بگید دیگه چن سالتونه؟اقدامی اید؟اولین بارداریه؟چن وقته ازدواج کردید ؟ اشناشیم دیگه....
2706