2752
2734
عنوان

باز بودن دهانه رحم ۱سانت...لطفا یه لحظه بیاین کسایی که تجربه دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 44 پست
کلا زایمان خوبی توش نیست.اگه بخیه نخوری خوبه بخیه داشته باشی اذیت کننده ست. دکترت لگنتو دید؟

آره بهم گفت نسبتا لگنت متناسبه واسه طبیعی ولی هنوز سر بچه نیومده تولگن و یک سانت هم باز شده رحمم

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان.منم دقیقا همین دردا رو دارم اما کم و بیش میگیره ول میکنه

ایشالا به سلامتی سر وقتش زایمان کنی

من سی و هفت هفته وپنج روز زایمان دومم رو انجام دادم. رفتم مطب معاینه بشم گفت ببینم چطوری هستی دید پن ...

بچتون چن کیلو بود عزیزم بین دوتا بچهات چن سال فاصله سنیه

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
2731
آره بهم گفت نسبتا لگنت متناسبه واسه طبیعی ولی هنوز سر بچه نیومده تولگن و یک سانت هم باز شده رحمم

به من گفت خروجی لگن تنگه یکم.بچه ام هم تقریبا درشت دخترم سه و ششصد پسرم سه و چهارصد.ولی با زور دوم اومدن بغلم.نگران نباش زایمان لحظه آخرش که میذارن بغلت خیلی دلچسبه

من هفته ٣٧ با امپول فشار دهانه رحمم ٢ سانت باز بود ولي درد نداشتم و اي رحمم هم نشت كرده بود

اون وقت توهمون ۳۷ هفته زایمان کردین؟

به من گفت خروجی لگن تنگه یکم.بچه ام هم تقریبا درشت دخترم سه و ششصد پسرم سه و چهارصد.ولی با زور دوم ا ...

خدا قسمت کنه بخصوص تواین‌روزا با این‌ویروس دلم‌میخواد زودتر زایمان کنم بخاطره این شرایط فعلی البته قبلش میگم‌هرچی صلاح خداست واسه خودمو بچه همون‌پیش بیاد لطفا دعام کنین استرس دارم ممنون میشم❤

اون وقت توهمون ۳۷ هفته زایمان کردین؟

بله يك روز قبلش رفتم گفت شير گرم بخور راه برو كه دردات شروع بشه نشد فرداش ساعت ٣ بعد از ظهر رفتم با امپول فشار چنان دردي داشتم تا ساعت ١١ شب بين درد ها هم خوابم ميبرد بعد از زايمان هم تا يك ماه همه تنم ميخاريد عوارض جانبي امپول فشار 

بله يك روز قبلش رفتم گفت شير گرم بخور راه برو كه دردات شروع بشه نشد فرداش ساعت ٣ بعد از ظهر رفتم با ...

وای جدی چقدر بد نمیدونستم اینقدر بده آمپولش😯

خدا قسمت کنه بخصوص تواین‌روزا با این‌ویروس دلم‌میخواد زودتر زایمان کنم بخاطره این شرایط فعلی البته ق ...

ان شاءالله.توام منو دعاکن.من پسرم شب تاسوعا دنیا اومد با زور آخر داشتم سلام های زیارت عاشورا رو میکفتم باصدای بلند،یهو آقا محمد حسین من رو گذاشتن بغلم با چشمهای باز هوشیار،فوری رو سینم گذاشتن کلی شیر خورد

ان شاءالله.توام منو دعاکن.من پسرم شب تاسوعا دنیا اومد با زور آخر داشتم سلام های زیارت عاشورا رو میکف ...

الهییی😍😍😍چشم عزیزم حتمااا خدا حفظشون کنه بچه های گلتو😘