2737
2734

سلام خانوما من‌ ۳۷ هفته و ۵روزمه دیروز رفتم مطب دکترم معاینه ام کرد یه سانت باز بود رحمم گفت سر جنین هم هنوز درست نیومده تولگنت یک هفته ای بود مرتب درد داشتم‌ ولی الان به کل قطع شده😩😩میخواستم ببینم کسی مثه من بوده؟؟هفته چند زایمان کردین ممکنه زود زایمان کنم یا نه طول میکشه تا ۴۰ هفته و اینا...؟؟؟ممنون میشم تجربیاتتونا در اختیارم بزارین

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

زایمان طبیعی اصلا قابل پیش بینی نیست این یه سانتم دلیلی براینکه زایمان کنی به همین زودی نیست باید ببینی چی پیش میاد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو دکتر عزیزم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
عزیزم ی سوال.دردات چطوری بود ک رفتی دکتر؟

گلم مثه وقتی که بخوای پریود بشی بود البته من از هفته ۳۰ تاحالا کمو بیش داشتم این دردارو... زیر دلم بیشتر درد میگرفت و کمرم درد میکرد‌ و کشاله رانم 

یه سوال دیگه ۱ فینگر همون یک سانت میشه؟؟کسی نیست😞

بله همونه اصلا نمیشه پیش بینی کرد شاید فردا زایمان کردی شایدم بعد 40هفته قابل پیش بینی نیست

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

من سی و هفت هفته وپنج روز زایمان دومم رو انجام دادم. رفتم مطب معاینه بشم گفت ببینم چطوری هستی دید پنج سانتم گفت درد نداری گفتم نه گفت بدو زایشگاه خونه نری ها.زنگ زدم وسایل آوردن ساعت نه حدودا رفتم ساعت دوازده وچهل وپنج دقیقه شب زاییدم.البته نه تا یازدونیم زیاد نبود دردام.اینم بگم پنج روز قبل زایمان یه شب درد داشتم تقریبا منظم ولی تموم شد زود،یه ساعت طول کشید،رفتم ان اس تی گفتن انقباض نداری اشتباه میکنی. برای زایمان اولم دوهفته سه سانت بودم درد نداشتم آمپول فشار زدم هفته سی ونه

2738
زایمان طبیعی اصلا قابل پیش بینی نیست این یه سانتم دلیلی براینکه زایمان کنی به همین زودی نیست باید بب ...

آره میدونم‌ هرکی یه چیزی میگه بعضیا میگن آدم‌ زود پیشرفت میکنه باز تر میشه بعضیام میگن نه همونجوری مونده 

من سی و هفت هفته وپنج روز زایمان دومم رو انجام دادم. رفتم مطب معاینه بشم گفت ببینم چطوری هستی دید پن ...

اخی چقدر خوب زایمان کردی خدا کنه منم همینطوری بشه😍😍

بله همونه اصلا نمیشه پیش بینی کرد شاید فردا زایمان کردی شایدم بعد 40هفته قابل پیش بینی نیست

مرسی گلم❤

2706