2733
2734
عنوان

نکات مهم خونه داری واسه متاهلا و مجردا

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

**هفته ای یک بار بخور بابونه بگیرید.بعدش صورتتون رو با اب خنک بشورید.و در اخر از ی مرطوب کننده یا آب رسان استفاده کنین

**از ۲۵سالگی به بعد از کرم دور چشم استفاده کنین

**مواقع مهمانی یکم جدی تر باشید اینجوری مهمان متوجه میشه شوخی بی جا نکنه

**برای حمام تون یک چنگال یک بار مصرف بگذارید کنار.وقت نیاز موهای کف حموم رو باهاش ب دارید

**برای تشک و بالشت مهمان ملحفه مخصوص داشته باشین که وقتی لک گرفت راحت شسته بشه

2731

بنظر من اول زن باید خیلی به خودش برسه وارزش واحترام قائل بشه که شوهر هم حساب کار دستش بیاد که با یک ملکه طرفه نه یک زن شلخته بوگندو😅

جلوی شوهر همیشه کرم بزنیم به دست وصورت منظور کرم مرطوب کننده یا کرم های حافظتی پوست اما جلوش ناخونامون رو نگیریم😂😂

موقعی که مهمون بیاد مخصوصا قوم شوهر از بهترین ظروف و سفره وپذیرایی استقبال کنیم وبا روی خوش حتی اگه از طرف بدمون میاد🤪😂

حتما از پیشبند برای فذا ودستکش برای ظرف شستن استفاده کنیم😉😍

غذا  ومیوه رو با سلیقه تو ظرف بچینیم خیلی جواب میده شوهر منکه کلی ذوق میکنه حتی اگه نیمرو‌باشه ولی مثلا تزئینش کنم خیلی تعریف میکنه

همیشه بوی خوب بودیم هم بدنمون هم‌موهامون هم دهنمون😉

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗

**قبل رفتن به مهمونی حتما موهاتو شونه کن و خوشگل کن.حتی اگه محجبه هستی.بالاخره شاید تو جمع زنونه بری و بخوایی حجابتو برداری

**وقتی حالت بده باید بلد باشی چطوری حال خودتو خوب کنی مثلا تفریحات مورد علاقتو اهنگ مورد علاقتو بدونی چیه..

**برای سلامتیت سالی یک بار دندان پزشکی برو و هر۶ ماهی یک بار دکتر زنان

**حتما گواهی نامه رانندگی بگیر

**پشت لب و زیر ابرو رو مرتبا چک کنید پر نشده باشه ی وقت ب جای خانم آقاشده باشین

**وقتی محلسی دعوتین هرچقدر زودتر برید جای بهتری نصیبتون میشه

بنظر من اول زن باید خیلی به خودش برسه وارزش واحترام قائل بشه که شوهر هم حساب کار دستش بیاد که با یک ...

وایی دستکش و پیش بند..اقایون خیلی دوست دارن😍حیف نیست بعضی ما خانما میخریم ولی استفاده نمیکنیم لباسامون خیس میشه دستامون چروک

وایی دستکش و پیش بند..اقایون خیلی دوست دارن😍حیف نیست بعضی ما خانما میخریم ولی استفاده نمیکنیم لباسا ...

اره واقعا خیلی زنانگیمون کم هستش

مرد ها بشدت دنبال زنانگی زن هستن دنبال لوندی ودلبری و زنانگی

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗
2706