2752
2734
عنوان

تورو خدا هر کی بیداره کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 143 پست
مامی یسنا جون برات دعا میکنم عزیزم ایشالا تو هم زودی به راحتی حاملگیت رو به آخر برسونی کلا دورانیه که توش آدم همش استرس میگیره تو هم برای من دعا کن ممنون
خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
مرسی زیتون جان. ایشاالله که شما هم به موقع و صحیح و سالم نینیت رو بغل بگیری
پروردگارا!!!!!!!!!دلم پر از آرزوهای بزرگ است ودستانم خالی....یا دستانم را پر کن یا دلم را از آرزوهای بزرگ خالی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اینقدر به خودت استرس نده بدتر میشه فدات شم نگران نباش من که تا سه ماهگی خبر نداشتم اصلنم مراعات نکردم سر موعد پریودام لکه بینی داشتم ولی نمیشدم بعد متوجهدشدم باردارم هرچی بیشتر نگران باشی بیشتر بخودت تلقین میشه
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
چشم بن یو جا ولی من از اولش خیلی مراقب بودم و همش در حال استراحتن. فقط این یه بار و ازدستم در رفت
پروردگارا!!!!!!!!!دلم پر از آرزوهای بزرگ است ودستانم خالی....یا دستانم را پر کن یا دلم را از آرزوهای بزرگ خالی....
منم دیگه کمکم برم تا بلکه بخوابم. مرسی از همتون. فردا رفتم دکتر خبرتون میکنم. شب خوش
2706