2733
2734

یارو اومده تاپیک زده فلان دکتر داروی گیاهی ساخته داره پخش میکنه بازار واسه کرونا

آخه عزیز من چند تا کشور دنیا دارن شبانه روز تلاش میکنن واسه داروش حالا یه سودجو همینجوری رو هوا ساخته و پخش کرده یه ذره فک کنید اگه واقعا دوای کرونا بود اینجوری پخش می‌شد یا تو کل دنیا پخش می‌شد و روش آزمایش میکردن؟ 

یکی دیگه میگه دوستم گفته مث ایدز میمونه تا آخر عمر تو بدن آدم میمونه

آخه یعنی چی این همه آدم آنفلوآنزا گرفتن و خوب شدن تا آخر عمر تو بدنشون ویروس مونده؟ 

دوستت بگه اصن تو عقل نداری؟ 

هرچی براتون تلگرام و واتس اپ میفرستن باور نکنید

هرچی تو اینستا می‌بینید فک نکنید واقعیه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا مث این پیامای تلگرامی که زیرش اسم پرفسور سمیعی رو میزنن مردمم فک میکنن راسته و هی واسه هم فوروارد میکنم. 

امثال این آدما که سیب زمینی میذارن رو مودم تا امواج رو بگیره. 

بابا به خدا قرن بیست و یکیم 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

هووووووف دیونمون کردن با این چرت پرتا که پخش میشه تو فضای مجازی و اینام ساده ان باورش میکنن 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2740

وای گفتی ی ذره اخبار دیدنم خوبه والا همش چسبیدن به اطلاعات غلطو شایعات تلگرامو اینستاگرام جالبه که بعضیا رو نادونیشون پافشاری ام میکنن.این ملتو میبینم میگم هر چی به سرمون بیاد حقمونه

خدا خیرت بده 👌👌👌👌 دیگه خیلی زود باور شدن .

آخه خدا عقلو واسه چی داده

بابا هرچی براتون میاد اول ببینید منبع معتبره یا نه بعد باور کنید