2733
2739
عنوان

جام سفره هفت سینم چطوره+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3973 بازدید | 52 پست
چ جوریه قیمتش چنده از کجا خریدی

من یدونه کوچیکش رو خریدم ۴۰ تومن 

باهاش کلی کار کردم هنوزم ازش دارم 

چون یه قطره ی خییییلی کوچیکش محکم میچسبونه 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاین گیلاس پلاستیکی هاست دیگه درست

گیلاس پلاستیکی چیه؟؟؟ مرواریدهارو میگی؟

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2731
تنگ بستگی داره ما مثلا ما فایتر همیشه میگیریم بعد از این جامی ها و استوانه ایی ها داریم .  برا ...

من آیینه و شمدون نگرفتم اصن 

دوست دارم چیزی بگیرم ک ازش استفاده بشه و دکوری نباشه 

ن شیشه ای هستش 

وای عزیزم چ جالب

خیلی سلیقت خوبه

ی حسی گف برم تو تاپیکات اخه هم سلیقه ایم

منم‌تازه عروسم 

سفره هفت سینم اینجوری درست کردم

اما ی چن تا گل داره

و جامم پلاستیکی گرفتم

اما جام شیشه ای یچیز دیگس

بنطرم درت کنی بفروشی خیلی سود دازه ها

میشه دعاهاتون رو روانه زندگیم کنین؟؟؟😗😗😍😍
2738
وای عزیزم چ جالب خیلی سلیقت خوبه ی حسی گف برم تو تاپیکات اخه هم سلیقه ایم منم‌تازه عروسم  س ...

آفرین 

به به خانم خوش سلیقه 😍

اره اتفاقا دلم خیلی میخواد بزنم تو کار دیزاین جام و با چندتا از اینایی ک گالری دارن یا سفره عقد اجاره میدن قرار داد ببندم ولی کارش سخته یکمی چون ظریف کاری زیاد داره باید تک ب تک این مروارید لپه هایی رو با چسب uv بچسبونی و پشتش لیزر بگیری تا بچسبه 

آفرین  به به خانم خوش سلیقه 😍 اره اتفاقا دلم خیلی میخواد بزنم تو کار دیزاین جام و با چ ...

من این چسب ک میگی کار نکردم اما خیلی تمیزه کارت

واسه سفره عقد ک محشره

من با چسب حرارتی زدم

اما جلوه رو بلور ی چیز دیگس

حتما ی کانال بزن عکس مال خودتو بزار و ی چن تا نمونه کار دیگ

مطمینا خیلی خوب کارت میگیره

من برا دستبند سازی این کارو کردم

من این چسب ک میگی کار نکردم اما خیلی تمیزه کارت واسه سفره عقد ک محشره من با چسب حرارتی زدم اما جل ...

وای عزیییزم چ ایده ی جالبی 

ان شاء الله کم کم دست ب کار میشم اول باید تقاضارو در نظر بگیرم بعد عرضه 

چون میترسم ریسک کنم و پولی ک واسه خریدشون صرف میکنم و زحمتی ک براشون میکشم ب فنا بره

عزیزم میشه عکس کامل سفره هقت سین بدی؟؟البته اگ‌مشکل نداری

اجی جونم من امسال سفره پهن نکردم فقط جام هامو درست کردم میخواستم برم واسه خرید بقییه لوازم مثل آینه و مخلفاتش ک کرونا اومد و خونه نشینم کرد😕😕😕

اجی جونم من امسال سفره پهن نکردم فقط جام هامو درست کردم میخواستم برم واسه خرید بقییه لوازم مثل آینه ...

ایشالا سال بعد عزیزم

ببین منم اول فقط ی نمونه درست کردم ی ۵۰ تومنی هزینم شد اما همه رو فروختم و نمونه هتی بیشتری درست کردم

شمام همین جام های خودتو بزار

ی مدل دیگ ک عکس گذاشتی اونم‌خیلی شیکه فقط با ی جام درست کن مثلا برای سفره عقد

وقتی بیفتس تو خط بیشتر ایده میاد تو ذهنت

میتونی با جام پلاستیکی ایده بزاری بگی با جام هم درست میکنم

و انواع سفره هفت سین درست کنی

از کم‌شرو کن

مثلا دو سه تا مدل

همونارو‌فامیلاتو عصو کن

تو نت بگرد ببین مدلی هست ک بتونی درست کنی

اونو بزار کانالت

ایشالا سال بعد عزیزم ببین منم اول فقط ی نمونه درست کردم ی ۵۰ تومنی هزینم شد اما همه رو فروختم و نمو ...

واااای عالی میشه 

ممنونم ازت ک مثل یه خواهر مهربان هستی برام😍😍😍😍😍