2733
2734

سلام خانوما من الان ۳۷ هفته و ۴روزمه و تازه وارد ۳۸ شدم معذرت مبخوام من دیشب حس کردم یکمی  لک دیدم (ترشح قهوه ای تیره)درد پریودی و کمرم داشتم و مرتب شکمم مثه سنگ میشد ولی زیرش نه...صبحش رفتم دکتر معاینه ام کرد گفت یک سانت باز شدی ولگنمم گفت نسبتا متناسبه وازسه زایمان میخواستم ببینم به نظر شما احتمال داره چند روز دیگه زایمان کنم کسی مثه من بوده؟ ممنون میشم تجربیاتتونا دراختیارم بزارین

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من برای وقتی پسرم به دنیا آمد ظهر جمعه مثل تو شدم صبح شنبه ۶ به دنیا آمد

عزیزم خدا حفظش کنه😍یعنی شمام یه سانت بودی؟ لک دیدی؟

2740
سه روز بعد لکه بینی ، زایمانته. من که اینجور بود دقیقا.

شمام درد داشتین من درد منظم ندارم کمه از هفته ۳۰ تاحالا دشاتم ولی این چند وقاه خیلی بیشتر شده و یه دوسه روزیه مدامم وحشتناک شکمم سفت میشه دکترمم واسه شنبه وقت داد باز برم مطبش 

عزیزم خدا حفظش کنه😍یعنی شمام یه سانت بودی؟ لک دیدی؟

اره عزیم ولی من چون تجربه دومم بود دیر رفتم دکتر پاشو آروم آروم راه برو ورزش بکن وقتی دردهات با فاصله ۵ یا ۶ دقیقه شد اگه خونتون بیمارستان ۲۰ دقیقه راهه برو

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
اره عزیم ولی من چون تجربه دومم بود دیر رفتم دکتر پاشو آروم آروم راه برو ورزش بکن وقتی دردهات با فاصل ...

باشه گلم ممنونم جواب دادی میگم پهلومم درد میکنه به نطرتون طبیعیه؟شما اینجوری نبودی؟راستی زعفران دم کنم بخورم طوریه؟چون دکترم گفت مشکلی نداره...اصلا تاثیری داره تو روند زایمان یا باز شدن رحمم؟؟

زایمان طبیعی هستی دیگه؟

بله طبیعیم فعلا نوشت تو پروندم لگنم نسبتا متناسبه واسه طبیعی 

من شب قبل زایمانم دیگه دردم شروع شد. یهو درد اومد. یعنی دو روز بعد لکه بینی دردم شروع شد ، روز سوم رفتم زایمان کردم.. بعد من هنوز رحمم باز نشده بود. ولی کیسه آبم سوراخ شد خودم متوجه شدم. بخاطر همین رفتم دکتر ، اورژانسی زایمان کردم.

2706