2733
2739
عنوان

چرا بهم رحم نمیکنیم اخه یه ویروس

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقددد جون ملت واس شون عزیزه و اینقد زندگیا پر از دوز و کلک هست

نگران نباشید نمیمیرید.عموی من هفتاد و سه چهار سالشه یه هفته بستری شد خدا رو شکر اومد بیزون الانم صحیح و سالمه فقط تو خونش قرنطینه اس

ی اشنا هم داریم شیمیایی هست اونم داره خوب میشه اومده تو بخش.

نترسید نترسید همه تون‌زنده میمونید

2731
اینقددد جون ملت واس شون عزیزه و اینقد زندگیا پر از دوز و کلک هست نگران نباشید نمیمیرید.عموی من هفتا ...

تو روخدا عسل جان شما میدونید چرا اونایی ک میگیرن یهو وسط خیابون غش میکنن از چیه مگه اونا نمیدونن ک گرفتن

ما یه خانمی تو شهرمون گرفته حدود ده روزه هیچ کسم خبر نداشت اونم خودش خبر نداشته همه جام رفته همه مار ...

چون نمیدونسته مثل سرماخوردگی عادی رفتار کرده و خوب شده فقط خداکنه رعایت بهداشت و کرده باشه بقیه نگیرن

2738
دقیقا یعنی کلافه شدیم با این اوضاع هیچ خریدی هم نکردیم هیچی تپیدیم تو خونه    

ایشالا تعداد مبتلایان رو به کمی بره زندگیامون روال عادی بگیره منم با دوتا بچه الان دو هفته است خونه ایم

تو روخدا عسل جان شما میدونید چرا اونایی ک میگیرن یهو وسط خیابون غش میکنن از چیه مگه اونا نمیدونن ک گ ...

من نشنیدم غش کنن

یکی رو تو فضای مجازی فقط نشون داد ک گفتن کرونا داشته و تو مشهد یوده.بعد تلویزون گفت دیالیزی بوده و فاصله دیالیزش زیاد شده بوده

چند نفری ک من شنیدم هیچکدوم غش نکردن.مریض شدن رفتن دکتر.اونا هم سریع بستری کردن. و فقط ابنو میدونم ک مرگ و میر نسبت ب دو هفته پیش کمتر شده

دو سه نفز رو میشناسم ک فوت شدن اونها مشکلات ریه داشتن و روزهای اول شیوع بودن بنده های خدا..