2733
2734
عنوان

وسواس فکری مذهبی: خانومایی که نماز میخونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3517 بازدید | 52 پست
از یه متخصص مذهبی بپرس گلم. یه سری قواعد داره. مثلا زیادی سوء ظن نداشتن به دیگران و ... بزرگان ما حت ...

آره حق با شماست...مشکل اینه که مجردم و دخل و خرج با خودم نیست...سختمه مثلا اطرافیان میپرسن چرا فلان غذا رو نخوردی (غذایی که شک دارم مشکل داره)....تو خانواده ای ک مذهبی نباشن سخته....وگرنه دست خودم بود پاک بودن مال رو رعایت میکردم

"اصلا میگن اگه همه مسلمونا خمس میدادن دیگه فقیری تو جامعه مسلمونا باقی نمیموند"   (واسه اونایی گفتم که از کلمه خمس تعجب کردن، هرچند بی اعتمادی ها باعثش شده....نهایتا میشه به خیریه معتبر داد)

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
آره حق با شماست...مشکل اینه که مجردم و دخل و خرج با خودم نیست...سختمه مثلا اطرافیان میپرسن چرا فلان ...

عزیزم حالا علتشم فقط این نیست که هی بهش فکر کنی. خیلی چیزا میتونه باشه. به علت فکر نکن اونجور که اذیتت کنه. فقط همین که تو نماز به معانی کلماتی که میگی فقط فکر کن تا یه نماز با آرامش بخونی و حض کنی از نماز خوندن. مثلا وقتی سوره توحید میخونی واقعا به وحدانیت خدا و اینکه هیچ منبع و منشایی نداره و شناخت ما ازش ناقصه و... فکر کن

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حالا علتشم فقط این نیست که هی بهش فکر کنی. خیلی چیزا میتونه باشه. به علت فکر نکن اونجور که اذی ...

سپاس عزیزم....ممنون از راهنماییت   

سلام عزیزم 

منم مشکل شما رو دارم حالا نمیدونم واقعا به وسواس فکری ربطی داره یا نه ولی من یه مدت هر روز سوره بقره رو میزاشتم تو خونه پخش میشد و خودمم گوش میدادم بعد اون خیلی بهتر شدم

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2731
سلام عزیزم  منم مشکل شما رو دارم حالا نمیدونم واقعا به وسواس فکری ربطی داره یا نه ولی من یه مد ...

سلام عزیزم

ممنونم، منم امتحان می کنم 

سلام yaldaخانم،خطورافکارتوهین ب مقدسات ب ذهنت اصلاگناه نیست چون بی اختیار ب ذهنت میاد من دراین مورد تحقیق کردم چون خودمم دچاربودم تنهاراه رهایی ازاین افکار توجه نکردن بهشون هست باخیال راحت ب معنویاتتون برسین

سلام yaldaخانم،خطورافکارتوهین ب مقدسات ب ذهنت اصلاگناه نیست چون بی اختیار ب ذهنت میاد من دراین مورد ...

ممنونم

شما نمیدونین دلیلش چیه؟

چرا گرفتار این موضوع هستم؟

تو زندگی روزمره وسواس ندارم