2737
2739
عنوان

شوهرم سیگار میشه یعنی کرونا بگیره چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی یک تاپیک گفتن علت مرگ جونا سیگار کشیدنه

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
2728
خوب توزنی چه جورسیگارمیکشی 

وا مگه خانوما سیگار نمیکشن؟؟؟

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞
چون این مریضی تا دوهفته علائم نداره اگه طرف داشته باشه کرونا روی ریه ها تاثیر میزاره و دود و دم بیشت ...

اها.خب هرکس خودش باید فکر سلامتیش باشه ما زنا علکی خودمونو میکشیم وقتی شوهرامون خودشون بفکر نیستن چرا حرص علکی بخوریم

اها.خب هرکس خودش باید فکر سلامتیش باشه ما زنا علکی خودمونو میکشیم وقتی شوهرامون خودشون بفکر نیستن چر ...

من حرص دوتا بچه هامو میزنم دوست ندارم اتفاقی براش بیفته میخوام همیشه سالم پیش بچه ها باشه اما کو گوش شنوا😑

2740