2737
2739

واااای خوش به حالت😢😢😢 کاش من الان جات بودم‌.حالا‌ کوووووو تا زایمان من😔راحت میشی رااااحت. خسته شدم از ویار و استراحت مطلق و استرس سلامتی بچم. خوش به حالت فقط

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخه ، حالا اگه زایمانت طبیعی بود حق داشتی ولی سزارین که ترس نداره ، بگو کمر به پایین بی حست کنه که وقتی اومد بیرون ببینیش   

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...

منم سزارین کردم یک سون بهت میزننداولش استرس داشتم خیلی ولی اون که چیزی نیست بعدکه به هوش اومدی انگارشکمتوچاقومیزنندخیلی دردداردادم من دوتاشیاف هم زمان زدبهم که نیم ساعت بعدتونستم دردتحمل کنم ولی خوب ارزش داشت الان یک دخترچی دارم ۴ ماهشه

از آنژیوکت زدن از اتاق عمل از امپول

عزیزم آنژیوکت من زدم ن برای بچه ، دردش ی لحظه س ، ب بچه فکر کن موقع زدنش . بیهوش هم قبلا شدم اونم ۹ ساعت ، اونم ترس نداره . بعدشم مگه توو دوران بارداریت آمپول تزریق نکردی اینم همونه 

نترس عزیزم ب این فکر کن ک بچه ت میخوای بغل کنی

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
2740

من بعدِ عید‌زایمان میکنم

اونم طبیعی

دکترم زیرِ بار سز نمیره

الان چند وقته شبا از کابوسِ زایمان با گریه بیدار میشم😩😵

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

ولی اگر مشکل خاصی نداری بی حسی رو انتخاب کن عزیزم 

چون هم بچتو میبینی هم اینکه دردش ذره ذره میاد سراغت

ولی بیهوشی تا بهوش اومدیی درد داری من 8شب زایمان کردم نزدیکای 2شب بیحسی رفت و من درد داشتم 

اما تو این فاصله از بودن بچم و خانوادم نهایت لذت رو بردم

منم سر دخترم خيلي استرس داشتم ولي بعدش فهميدم اينطورام كه ميگن نيست، ميتونستم به جاي اون همه استرس لذت بيشتري ببرم، الان ميفهمم كه بهترين لحظه عمرم بوده،  ولي الان كه تجربه دارم بدون استرس فقط ميخوام از پسرم لذت ببرم

گر نگه دار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد❤️
2706