2733
2734
عنوان

فاز بعضی ازین متاهلا چیه؟؟؟؟🤨🤨🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه دیگه‌میدونیم پوشش هر کسی به خودش ربط  داره یه لحظه فکر کن یه زن جوون بیاد جاو شوهرت اینجور ...

خب عزیزم خودت داری میگی ادا در میاره یعنی چراغ سبز نشون میده این برمیگرده به اخلاق و رفتار زشت و زنندش 

من دارم میگم صرفا پوشش نشونه ی خوب و بد بودن ینفر نیست 

حالا تو اگه یه دختر چادری رو ببینی میگی خوبه 100 در 100؟ حتی اگه خبر از کاراش نداشته باشی 

2728
کبابی بخورنت یا برشته؟؟؟

ابپز... یکم بهش رحم کنن😁

هرچند حرف حق رو میزنه متاسفانه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

فکرمیکنی شوعر بالاسرایناس!""...یه مشت بی غیرت که اسم خودشون گزاشتن روشن فکرفقط بلدن اینجوری خودشون توجیح کنن....ایناکمبووووددارن واسه جلب توجه منتظرنگاه تاییددیگرانن...

به اینافقط کافی بگی بالاچشت ابروس همچین میخورنت یه آبم روش.....😏

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞
چند ماه پیش تو پارک یه خانم نصف خط سینش معلوم بود خم میشد میترشیدم بپاشه بیرون😂

من از اون روشن فکرام که میگم هر کس هر کاری کرد به بقیه ربطی نداره ولی خب از اونورم روانشناسم..میدونم که این رفتارا از حد که بگذره میشه بیماری..هیستریک..

هر چیزی متعادلش خوبه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من از اون روشن فکرام که میگم هر کس هر کاری کرد به بقیه ربطی نداره ولی خب از اونورم روانشناسم..میدونم ...

خوب تو جامعه ای که عرف نیست خداییش ضایعست .مردای اطراف همه میخ بودن😆

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2706