2733
2739

سلام دوستان خوبم 

من دوماه عفونت داشتم دوازده روز قبل رفتم دکتر گفت زخم داری فریز کرد ...اما من همچنان خارش داشتم ..امروز بازرفتم دکتر دیگه ..گفت هنوز عفونت داری وجای فریز زخمت خوب نشده ...بهم گفت باید ۴۰ روز بعدش میومدی نه ۱۲روز بعد..پمادکلوتریمازول وقرص سفکسیم داد 

من الان برام سواله که این زخمه خطرناک نیست که بعدازفریز هم کامل خوب نشده؟یا طبیعی هست که بعداز ده روز خوب نشه...اخه همش تو ذهنمه که زخم یعنی بدخیمی ...میترسم بدخیم باشه تشخیص ندن 

۹ماه قبل پاپ اسمیرم خوب بوده

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

حاضرم ده برابر هزینه کنم ولی به سوالام جواب بدن

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نگران نباش عزیزم خب درست گفته ۴۰ روز زمان می‌بره خوب بشه چیز ترسناکی هم نیس گلم 

شما تجربه داشتید؟

2740

زخم باعث میشه هی تندتندعفونت کنی ولی خارش نداشت مال من

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .

نترس گلم ،اصلا ممکنه زخمت خوب شده باشه و اون که دکتر دیده جای زخم باشه من پونزده سال پیش فریز کردم ،چند وقت پیش رفتم مرکز بعداشت محلمون ،دیوانه جای زخم منو دیده بود ،و بهم گفت زخم داری انقدر ترسبدم که ،بعدش رفتم یه متخصص دانا و حاذق معاینه کرد و.گفت زخم نداری که... بهم گفت قبلا فریز کردی گفتم بله پونزده سال پیش گفت این جای زخمه نه زخم ،بهم اکتی ژل داد و بیوفریم برای تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از عفونت

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
من یبارفریزکردم خوب شدزخمم دیگه نمیدونم 

چندروز بعدش چک شدید باز که متوجه شدید خوب شدید؟یعنی بعدازفریز فورا زخمت خوب شد؟چه داروهایی بهت داده بود؟مال شماهم قبلش پاپ اسمیر نگرفت؟

آره گلم منم فریز کردم تا ۴۰ روز نزدیکی گفت نداشته باشین و ... خوب شد بعدش

یعنی بعداز ۴۰روز چکاب شدید؟

میخام بدونم عفونت وخارش بعدازفریز باید فورا قطع بشه؟یعنی مال شما بافریز فوراخارش قطع شد؟

2706