2733
2739
عنوان

تورو به هرکه میپرستید😭 رعایت کنید تورو خدااااا تورو جون عزیزانتون

| مشاهده متن کامل بحث + 3319 بازدید | 159 پست
خب عزیزم پنجشنبه گفتن کرونا  شماپیشوازرفتی😄 من از پنجشنبه یک اسفندبیرون نرفتم

والا من تا جایی که میدونم زودتر از اینا متوجه شدم😐 ایران از این تاریخ گفت نیاین ولی من از قبلش نرفتم چون نمیدونستم کی آلوده هست کی نیست😐از پنجشنبه که کرونا به وجود نیومده خیلی وقته😆😆😆😆

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی داغون بودم اون کانال رو میخونم  یکم آروم گرفتم اون زن باردارم که گفتن تو زنجان فوت کر ...

منم حتما میرم میخونمش ✌

عه من اونم نمیدونستم😶

دقیقا همون لحظه که نیاز داری با یکی حرف بزنی تا چشم کار میکنه کسی نیست ..❤❤❤❤❤❤❤
2728
2738

این هفته بحرانی نمیشه این هفته شیوع بیشتر نمیشه..بحرانی هست و شیوعش سعودی..اینا میخوان آمار واقعی رو بگن ک میگن این هفته بیشتر میشه 

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
الا اقاعه رفته ضریح لیس زده 😐

دیدیش شل مغزو

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چه خبرشونه 😑 حداقل وجدان داشته باشن بزارن به بقیه برسه  تو همه چی باید شورشو دربیارن

به قرآن کارشون نامردیه😐میگه هم ماسک برامون اومد تموم شد نشد ۴تا واسه خودمون بیارم😐واسه منو خودشو مامانمو بابام شوهر بدبختمم آدم حساب نکرده بود حالا که فکرشو میکنم😆😆😆تو این شرایطم برد با پولداراس 

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
عزیزم از یک اسفنده کرونا اومده؟!😐😐😐شما از یک اسفند از وجود کرونا با خبر شدی؟!😐

😐😐😐😐😐پس از کی اعلام کردن؟

یه روزقبل انتخابات گفتن دونفرتوقم میبتلاوفوت شدن 

حالاازکی اومده من خبرندارم یادوروزبعدازچین یادوماه بعدازچین 

ولی تاقبل ازیک اسفند ایران هییییچ خبری نبود

بچه هامون مدرسه میرفتن 

خودمون باخیال راحت بیرون میرفتیم 

ولی دیگه ۳اسفندهیچکس بچشونفرستادومدرسه وتاامروزکه همچنان مردم میترسن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بعضی باشگاه هارو درک نمیکنم چرا بازن؟

مدرسه کلاس باشگاه دانشگاه و حتی شرکتا و اداره هام بنظرم باید تعطیل بشن 

خودمون باید خودمونو قرنطینه کنیم ولی بنظرم ماهاتاوقتی آگاهیمون رو باالا نبریم هیچی بهتر نمیشه ..

اخع چرا یکی که دچار شده فرار میکنه ؟؟؟؟

من ندیدم به چشم کسی در بره ولی یکی بود تستش مثبت شده بود رفته بود خونش نمیرفتم تحت درمان باشه اخر فکر کنم همسایه هاش فهمیده بودن زنگ زده بودن بیان ببرنش😕

اخه چرا در میرن ؟

من خودم زنده و مرده ام خیلی واسه کسی مهم نیست ولی خب خیلی هستن دوست دارن زنده باشن زندگی کنن 

اگه موردی دیدین حتما زنگ بزنید بیان ببرنش تحت درمان باشه 

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2706