2733
2734
عنوان

انجام کار خونه در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 33 پست

من مادرشوهرم و شوهرم موقع بارداری اول همه کارهام میکردن.البته شوهرم باردار هم نباشم خیلی کمکم میکنه.سر بارداری دوم بیشتر کارهام خودم انجام میدادم.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
کی برات غذا درست میکنه؟حرکتت تا چه حده؟منم استراحت مطلقم هماتوم دارم و توشهر غریبم هیشکی پیشم نیست☹

آخی عزیزم.

خیلی مواظبت کن از خودت تا انشالله بسلامتی بارتو زمین بزاری💜💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من کار اضافه نکنه حرص نده 

کار کردن پیش کشش .

خودم اکثر کارا رو انجام میدم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
آخی عزیزم. خیلی مواظبت کن از خودت تا انشالله بسلامتی بارتو زمین بزاری💜💛

چشم .مرسی عزیزم بخدا الان ضعف کردم نمیدونم چیکار کنم تا پامیشم یهو زیر دلم درد میگیره😭امان از غریبی

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
چشم .مرسی عزیزم بخدا الان ضعف کردم نمیدونم چیکار کنم تا پامیشم یهو زیر دلم درد میگیره😭امان از غریبی

ای بابا.مادری،مادرشوهری،فامیلی کسی نیست رو بندازی چندروز بیاد پیشت تا یکم روفرم بیای؟

درکت میکنم.

ای بابا.مادری،مادرشوهری،فامیلی کسی نیست رو بندازی چندروز بیاد پیشت تا یکم روفرم بیای؟ درکت میکنم.

همشون شهرستانن مادرم تا دیروز پیشم بود اونم پدرم تنهاست سنش بالاست کسی نیست پیشش خواهر مجردم ندارم 

خانواده ی شوهرمم چشم دیدنمو ندارن☹اولین بارکه باردارشدم خونریزی داشتم  مادرم اومد پیشم همزمان خواهرم زایمان کرد اوتم بعد ۷سال بچه دارشد اوضاع بدی بود به مادرم گفتم توبرو پیش خواهرم زنگ میزنم مادرشوهرم بیاد چند روز پیشم یا یکی از خواهر شوهرام اخه ۶تا خواهرشوهردارم دوتاش مجردن .زنگ زدم گفتم مامان میشه بیای پیشم گفت نه😔گفتم یکی از دخترارو بفرست گفت اوناروهم نمیزارم😕😔😔اخرم بچم سقط شد😭

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
همشون شهرستانن مادرم تا دیروز پیشم بود اونم پدرم تنهاست سنش بالاست کسی نیست پیشش خواهر مجردم ندارم&n ...

واااااییییی🥺🥺🥺🥺 آخه چرا بعضیا مدلشون اینقد بدِ.

واقعا متاسف شدم براشون.میگفتی دلت برا من نمیسوزه.اول برا پسرت بعدم برا نوه ات بسوزه.اخه.....

انشالله خدا کمکت میکنه این یکی رو صحیح وسالم بدنیا میاری.توکلت ب خدا باشه.خدا خییییلی بزرگه💜💛

2738
خلفی

اهان

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
واااااییییی🥺🥺🥺🥺 آخه چرا بعضیا مدلشون اینقد بدِ. واقعا متاسف شدم براشون.میگفتی دلت برا من نمیسوز ...

جالب اینجاست شوهرم اصلااااااااااا کاراشونو نمیبینه اصلاااااا میگه خانوادم بهترین خانواده ی دنیان😐😐😐هی خواهر اینقد بلا سرمن اوردن

جالب اینجاست شوهرم اصلااااااااااا کاراشونو نمیبینه اصلاااااا میگه خانوادم بهترین خانواده ی دنیان😐😐 ...

😑خدا چشماشو باز کنه😁اگر برات امکان داره خودت چندروزی برو پیش خانوادت.

همشون شهرستانن مادرم تا دیروز پیشم بود اونم پدرم تنهاست سنش بالاست کسی نیست پیشش خواهر مجردم ندارم&n ...

عزیزم توکل کن به خدا اگه اون بخواد تو کوه هم جابه جا کنی باز بچت سالم بدنیا میاد🥰😘

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
😑خدا چشماشو باز کنه😁اگر برات امکان داره خودت چندروزی برو پیش خانوادت.

۵ساله باز نکرده دیگه امیدی ندارم🤣توفکرشم که برم 

عزیزم توکل کن به خدا اگه اون بخواد تو کوه هم جابه جا کنی باز بچت سالم بدنیا میاد🥰😘

همه چیو سپردم به خودش😔

2706