2733
2734
عنوان

چقد تیپشون خوبه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 49 پست
فک‌کنم این زن وشوهرن که میان اینستا هی پست و فیلم میزارن و خیلی هم چندشن🤢

نمیدونم نمیشناسمشون

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه قول بدن دعوام نکنن ، من آجری و خردلی میبینم ولیردر کل ترکیب رنگاش خوبه تاکید میکنم 

خردلی ن ولی اجری شاید

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2740
اين چيه اخه خدايي اگر ميخواهي تيپ خوبي داشته باشي ميتوني به لباس پوشيدن محله هايي مثل الهيه شهرك غرب ...

همیشه ک نباید تیپ انچنانی زد

این لباس در عین ساده بودن خیلی شیک،خوش دوخته 

ک ادم خودش میتونه با لباسای دیگ ب سلیقه خودش ست کنه

همیشه ک نباید تیپ انچنانی زد این لباس در عین ساده بودن خیلی شیک،خوش دوخته  ک ادم خودش میتونه ...

عزيزم خدايي اين شلواري وكفشي كه پاي دختره هست تو مهماني هر كي بپوشه خنده داره شلواره حداقل ترك نيست چين از اين اشغالي ها 

اصلاً خوب نيست 

من رنگشو خیلی دوسدارم برا تنوع خوبه

2706