2737
2739
عنوان

به بستن بخت اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 89 پست
عزیز من برم اما اگه میخوای متوسل به غیر خدا بشی متوسل اولیا الهی بشو که برات شفیع باشن . متوسل حضرت ...

ممنون از همفکریتون.والا خداشاهده چندساله کارم دعا و قران خوندنه.خسته شدم از حرفا بقیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز من برم اما اگه میخوای متوسل به غیر خدا بشی متوسل اولیا الهی بشو که برات شفیع باشن . متوسل حضرت ...

گلم من خودم یه شخص مذهبی ام و یه نفر از دشمنی با دعا بختم رو بسته بود ، دعا و سحر توی قرآن هم هست که صحت داره اما اگه به ضرر کسی باشه حرامه

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
2728
ممنون از لطفتون

خواهش عزیزم 

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
چی بگم والا ولی باید پرسو جو کنی ی ادم درستو حسابی پیدا کنی نه هر شیادو کلاه برداری

هر کسی میگم میگه نمیشناسم.شماره ش پاک کردم یا اعتقاد ندارم..ممنون از همفکریتون

ایشالا مشکلت حل میشه کلم نگران نباش

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

گلم درخواستمو قبول کن شماره شو بدم و یه چیزایی هم بهت بگم اینجا بهم حمله میکنن

2738
آیه قرآن هست برگی از درخت نمیفته مگر به اراده خدا . این حرفها رو بنداز سطل آشغال . جالبه بعد خانومها ...

سلام،منم همیشه به درگاه خدامتوسل میشم ولی فعلانتیجه ای نگرفتم به یه پسری علاقه مندشدم ازتوجهات اونم شک کردم که دوستم داره ولی هیچ اقدامی نمیکنه ومنم خسته شدم ازاین شرایط وازبس خداخداگفتم🙏کسی میتونه راهنماییم کنه؟

ممنون از همفکریتون.والا خداشاهده چندساله کارم دعا و قران خوندنه.خسته شدم از حرفا بقیه.

بازم باشه ضررش در کجاست . مردم چرت نگن روزشون شب نمیشه. خودتو خدارو عشقست. خودت رو بساز شخصیت خودت رو بالا ببر . من بار خودمم هم در زمینه های دیگه کردن که دارم بهت میگم. آدم تا ته میسوزه. ولی امتحان الهی کجاست.همین جاهاست دیگه.جاهایی که منو شما کم میاریم به کسی غیر خدا فک میکنیم.فرق آدمها در این احوالات هست که معلوم میشه. و الا تا همه چی خوبه و وفق مراده همه بنده خوبه خدا هستن.وقتی میبریم هم باید راه خدایی بریم شیطان همینجاها وارد میشه دیگه.دعا در حق هم بکنیم : خدایا به اندازه یک چشم زدن به حال خودمون رهامون نکنه. الهی آمین😘😘

چطور تایید کنم؟

برو روی اعلان که بهت درخواست دوستی دادم گلم بزنی روش میاره بالا و تایید رو بزن ، فدات خیالت راحت این شخصی که میگم شوهرش میلیاردره و اصلا پول واسش مهم نیست