2733
2734

عزیزم همه اونهایی رو که نمیخوایی 

کادو کن 

هر وقت هر جا میری یه دونه هدیه ببر هم اینکه دور ورت خلوت شد و هم اینکه یه نفرو با این کارت خوشحال کردی

من خودم همیشه این کار رو میکنم

هیچ وقت دست خالی جایی نمیرم 

از اینکه دورمم شلوغ باشه حالم بهم میخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه اونهایی رو که نمیخوایی  کادو کن  هر وقت هر جا میری یه دونه هدیه ببر هم اینکه د ...

آخههههه نو نیستنننن

خوب استفاده شدن

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2731
پرتاب کردن  پرت دادن  بنظرم عجیب نیست😑 بسم الله.

ن واقعا سواله برام.. من چند سال خوابگا۶ بودم و از شهرای مختلف لهجه های متفاوت شنیدم ولی پرت دادنو تا حالا نشنیده بودم.  معنیشو تشخیص میدم ولی سوالم اینه که لهجه کجاست

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
2740
عزیزم همه اونهایی رو که نمیخوایی  کادو کن  هر وقت هر جا میری یه دونه هدیه ببر هم اینکه د ...

بعد زشت نیست لباس استفاده شده رو کادو بدی؟؟؟؟!!!! خب بده نیازمند بهتره تا کادو بدی کسی 

خدایا زندگیمو برام حفظ کن🙏❤️
من چند روز پیش دو تا از دوستام اومدن خونمون منم بهشون گفتم اینا رو نمیخوام همه رو برداشتن بردن با ...

لباسایی که نمیخواد بپوشه و نو نیستن کادو بده دوستاش 😲 بنظرم چیزی که خودت دوست نداری رو نباید کادو داد یکم عجیبه 

من شیرازم طرف کجاست من ببرم؟

برو خیابون سعدی از مردم همونجا سوال کن کدوم سمت بری 

من چند ماه پیش که رفتم همشون میگفتن اون قسمتی که سیل خونه هاشونو خراب کرده وضعشون خیلی خیلی بده 

رفتیم اونجا 

اصلا بلد نیستم که ادرس بهت بدم باید بپرسی 

2706