2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سحر خیز 2 ساله خیلی بد شده و 50 درصد جنس تو بازار تقلبیه من بگانه رو جابگزین کردم راضیم
🌸اللهم صلي علي محمد و آله محمد🌸 خدايا ممنونم همه چيو به وقتش قسمتم ميكني دوست دارم 
من کرجم.هر سال از مشهد میگم واسم میفرستن یعنی گل زعفران که فصلش همین اواخر بود رو میخرم میدم پاک کنن بعد استفاده میکنم البته تا الان که بیشترشو واسم تعارفی فرستادن آشنا داریم.خیلیم راضیم.از تولید بمصرف
خدا جونم تنها امیدم تو هستی. یک کوچولوی سالم وناز بهم بده
برای خرید زعفرون بصورت عمده باید خیلی وارد باشین اولا که بعضی ها قاطی زعفرون نمک میکنن تا موقع خرید وزنش سنگین تر بشه دوما موقع خشک کردن زعفرون بعضی ها ریشه سفید متصل به انتهای زعفرون رو بیشتر نگه میدارن تا اون قسمت سفیدی بخصوص اگر با دستگاه خشک کنن به رنگ خود زعفرون میشه و شما هنگام خرید فکر کن داری کلی پول میدی در حالی که این زعفرون قاطی داره سوما اگر زعفرون روی روزنامه خشک کرده باشند زعفرونتون حاوی سرب میشه و میدونین که سرب چقدر خطر آفرینه
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2706