2737
2739
عنوان

بختگشایی ۲۹سالمه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 131 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3809190/توروخدااگه-کسی-دعای-بخت-گشابلده-بگه

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگه نخوتی ازدواج کنی از در و دیوار خاستگار میاد 

من ۲۱ سالم بود میخواستم ازدواج کنم خاستگار نداشتم کلی هم دعا کردم دخیل بستم 

الان که دیگه حوصله ازدواح ندارم هی خاستگار میاد 

منم ۲۹ سالمه

2728
تنه زدن فامیلا پدرمو دراوردن

عزیزم این مردمو دهن گشاد همیشه دهن شون بازه

زندگی تو بکن لذت ببر از جوونیت

مطمئن باش بیخیال بشی زود تر به خواسته ات می رسی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2740
خوشبحالت شما فقط شوهرت دعوات میکنه اما من چ هرسگی میرسه حرفم میزنه

هی خدا منم دوسال پیش مث تو فک میکردم کی میشه شوهر کنم خوشبخت بشم

ولی میدونی دوست عزیز خوشبختیتو تو زندگی الانت پیدا کن 

اخه ک حوصله داره همش دعا دعادعا اما خدا انگار صدامو نمیشنوه

خانم عذر میخوام من به عنوان پسر اظهار نظر میکنم.

شما چرا فکر میکنید دیر شده؟

تازه الان میدونید چی میخواهید و میتونید یه کم دیر تر ولی با چشم باز تر انتخابی کنید که همه حسرت شما رو بکشند.

به نظرم مثل عقیده خودتون،به جای دعا و استخاره و...

فقط با تصمیمات درست خودتونو خوشبخت کنید

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.