2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم آرامش میخواد طفلی بچم از روزی که دنیا اومد بچگی نکرد همش خونه حالام که اینطوری چرا خوشی به مردم ...

چرا خدایی نکرده مشکلی داشته.منم پسر دو ساله دارم همش میگه در در بچه ان دیگه حوصلشون سر میره

2728
من النگوی طلام گم شده اونم تو این بیپولی

وای آدم همش چشش دنبالشه،من پارسال حلقه ازدواجم گم شد،همچنان گاهی میگردم شاید پیداش کنم😔😔

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

شوهرم از ور دل ننش جم بخوره یکمم به زن و زندگیش برسه بخدا خسته شدم بااین خانواده اصلا کردم اگه بچه نداشتم طلاقمو میگرفتم خیلی داغونم

عصبی شدم با بچه ام رفتار خوبی ندارم هرروز میره خونه مادرش یا تنها یا بامن .... دلم نمیخواد دم به دقیقه ببینمشون

به خدا به هیشکی نتونسم بگم که نگن بی عرضه ای رفتم اتاق گریه اونم نمیده

عیب نداره مال دنیاست دیگه .همین چند هفته پیش پسرم تلوزیون ۴۳ اینچ سامسونگ رو انداخت شکست رفتیم ۶ میلیون دادیم تلوزیون .مهم سلامتیه

2738

تنها دغدغه ام اينه كه قدر لحظه لحظه ي زندگي رو بدونم و شادتر و خوشحال تر زندگي كنم

كرونا با همه ي بدي هاش يه خوبي بزرگ داشت كه بيشتر حواسمون به كيفيت زندگي باشه

كي از فردا خبر داره؟!

همين لحظه تنها دارايي ماست

به محیط زیست و حقوق زنان و خشونت علیه زنان و مردان و نابرابری های اجتماعی و کودکان کار و این جور مسائل زیاد فکر میکنم و حرص میخورم،اینا دغدغه های اجتماعیمه و خیلیم برام مهمه جوری که گاهی اطرافیانم صداشون درمیاد که اینقدر حرص نخور،دغدغه های شخصیمم موفقیت خودم تو کار و رشتم،به پیر شدن زیاد فکر میکنم و نگرانشم،دغدغه های دیگمم مربوط به همسر و بچه و خانواده هامون که خیلی زیادن!من چه قدر دغدغه دارم😯

چرا خدایی نکرده مشکلی داشته.منم پسر دو ساله دارم همش میگه در در بچه ان دیگه حوصلشون سر میره

نه مشکلی نداره منظورم خونه های آپارتمانی و بچه های تنها و ایناس و اینکه گردش خاصی طفلی رو نمیبریم همش خونه خونه گاهی پارکی شهرستان شوهرم همین

اون چینی های کثافت هر آشغالی رو کوفت میکنن باعث شد کل جهان به فنا بره من که تو شهرمون اگه چینی ببینم میکشمشون😡😡  از بچگی نمیدونم چرا از چین نفرت دارم

خدا نابودشون کنه زندگیمون شده ماسک و ضدعفونی

دنیـــا دل آزاره...
نه مشکلی نداره منظورم خونه های آپارتمانی و بچه های تنها و ایناس و اینکه گردش خاصی طفلی رو نمیبریم هم ...

آخ گفتی ..ماهم فوقش ببریم با ماشین دور دور ..تو این وضعیت پارکم نمیتونیم بریم

2706