2733
2734
عنوان

شاخ نی نی سایت از نظر شما کیه؟😄تگش کنید بباد😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 179 پست

شاخ😂😂😂

مثلا چه کاری خواسی میکنن که شاخ محسوب میشن

پربازدید شدن و شناخته شدن که لزوما شاخ بودن نیست

بنظر من اوپرا شاخ نینی سایته خانم با سواد و باشخصیتیه

کاربری که اصیل باشه از چند کیلومتری با حرفاش مشخصه

البته بهتره به جای شاخ از لفظ محبوب استفاده کنم

@اوپرا      

💏"You & me 💕make a wonderful "We

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفنه نمیدونم چی چی 

منو میگی؟؟؟

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  

@شاخ   😂😂😂😂

سوگند۲۲😐تا دیروز ده مین یبار میومدم اعلاناتمو چک میکردم الان هرپنج مین یبار میام کاربریمو چک میکنم ببینم ترکیده یا هنوز هست😐با بیست و چهارمین کاربری در خدمتتونم پس ب خودتون زحمت ندید بترکونید چون بازم میام 😌
2728
شاخ😂😂😂 مثلا چه کاری خواسی میکنن که شاخ محسوب میشن پربازدید شدن و شناخته شدن که لزوما شاخ بودن ن ...

حرفات خیلی درسته💕

@دفنه77   😁😁

عزییییززززززززم....فدای یووووووو...شما به بنده بسی،بسی،بســــــــی فراوان لطف داشتَــه بیدید  

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
2740

ما خودمون همه جا یه پا شاخیم حتا توو دانشگاه به شاخِ یونی معروف بودیگ اینجا ارج و قربی نداریم😒😂😂😂😂

فان#  

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...

@nazaniiiin   نازی معتقده شاخ مال گاوه 

محبوبه سایتن ایشون

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

گشنمه  

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
با کلاس نی نی سایتم فکر میکنم  ایشونن @اوپرا    

دقیقا باکلاسه خخ

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706